Posledná Kardashianka v radostnom očakávaní má momentálne hlavu plnú starostí. Pýtaš sa prečo? Otec jej bábätka sa totiž pekne vyfarbil a nezaprel v sebe “chlapskú” povahu. Dôkazy jasne hovoria v jeho neprospech, uvidíme však, ako sa rozhodne samotná Khloé. 

Určite sa už aj k tebe doniesli zvesti o odpornej nevere Tristana Thompsona, ktorý by sa namiesto obháňania dievčat mal sústrediť na prichádzajúce otcovské povinnosti. Portál DailyMail zverejnil škandalózne videozáznamy z noci, keď sa priateľ Khloé Kardashian bozkával so záhadnou ženou v istom newyorskom klube.

Avšak, to nie je všetko. Nielen, že sa s ňou bozkával, spoločnosť im robila ešte jedna kočka dokonca si ju vzal k sebe do izby, a to hneď na niekoľko dlhýýých hodín. No, TOTO nebolo od neho ani trocha pekné, sme celkom zvedavé ako výhovorku si vymyslí, avšak, ak môžeme Khloé poradiť, mala by ho jednoznačne kopnúť do zadku! 🙁

 

Video pristihnutého Tristana si môžeš pozrieť >>tu<<

Foto: Instagram | Zdroj: tmz.com, dailymail.co.uk

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Zora
Šéfredaktorka, ktorá sa stará o to, aby ste vždy mali tie najnovšie a najzaujímavejšie informácie. Miluje arašidové maslo, New York a kávu. Raz bude mať namiesto obývačky obrovskú knižnicu a záhradu plnú pivoniek. :)