Klan Kardashian – Jenner patrí k extravagantným rodinám a svoju slávu postavila na ochote pustiť televízne kamery do súkromia, teda lepšie povedané, do svojej domácnosti. Vďaka reality šou “Keeping up with the Kardashians”, milióny ľudí po celom svete mali možnosť spoznať zložité charaktery a vzťahy jednotlivých členov.

Aj napriek tomu, že rodina Kardashian sa môže zdať iná, než všetky ostatné, v niečom je presne taká, ako všetky. Navzájom sa podporujú a ľúbia. Nedávno to potvrdila aj jedna zo sestier Khloe, ktorá zverejnila naozaj srdcervúci odkaz pre najdôležitejšiu osobu v jej živote.

„Mami, chcem začať tým, že ti poviem, ako veľmi ťa milujem. Tento post píšem preto, lebo si to zaslúžiš. Si najdôležitejšia žena v mojom živote a vždy aj budeš. Odmalička si bola mojím hrdinom, priateľom a niekým, ku komu som vždy vzhliadala. Čím som staršia, tým to cítim silnejšie. Si jedna z najmúdrejších žien, ktoré poznám a cítim sa tak neuveriteľne požehnaná, že sa môžem od teba všetko naučiť. Si plná lásky, súcitu, empatie a som vďačná, že som mala príležitosť mať to všetko po celý môj život,“ napísala. Myslíš si, že Khloe je tak rozcítená, lebo sa onedlho stane tiež matkou?

Foto: Instagram

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.