Nebola by to ona, keby nám neponúkla novú senzáciu takmer každý deň. „Kenny“ sa dočkala spŕšky kritiky po tom, čo si ju mohla vidieť (a aj počuť!) v novom videoklipe Chrisa Browna – Freaky Friday. Ten, ako vieš, je známy hlavne kvôli svojmu neslávnemu útoku na Rihannu v roku 2009. Au!

 

Rebelka

Práve jeho násilie voči ženám neuznávajú fanúšikovia 22-ročnej modelky a majú pocit, že nepodporuje len jeho hudbu, ale aj samotného speváka, čo dávajú jasne najavo: „Dievča, nepodporuj násilníka!“ alebo „Ako je možné, že niekto chce ešte stále spolupracovať s Chrisom Brownom?“. Okrem nej sa ale v klipe objavili aj Ed Sheeran alebo DJ Khaled.

Chris Brown a Kendall Jenner

Nie je to však prvýkrát, čo si Kendall videla pracovať s kontroverznými menami či značkami.  Nepríjemnú skúsenosť mala už s reklamou na Pepsi, kde vraj nevedela, ako bude výsledok nakoniec vyzerať. Po premiére reklamy bola totiž obvinená z urážky hnutia „Black Lives Matter“ a celý Pepsi tím sa musel ospravedlniť a reklamu stiahol. Aký je tvoj názor na rozhodnutie Kendall spolupracovať s Chrisom?

Zdroj: lifeandstylemag.com | Foto: Instagram | Video: Youtube

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Lumi
Študentka medicíny a príležitostná bloggerka, čo nedá dopustiť na dobrú hudbu. Vždy ju bavilo písanie a hľadala spôsob ako ho využiť a podeliť sa o to so svetom. Teraz využíva svoje vedomosti z oblasti zdravia ale prináša hlavne info zo sveta showbiznisu, krásy a módy, ktoré ju bavia.