Ak aj ty patríš medzi fanúšikov seriálu Game of Thrones, herca menom Kit Harington ti určite nemusíme predstavovať. Predstaviteľ seriálového Jona Snowa, bol nedávno hosťom v The Jonathan Ross Show a práve tu uverejnil video zo svojho súkromného archívu, v ktorom zachytil reakciu svojej snúbenice, po nie práve vydarenom žartíku.

Kit tvorí v reálnom živote pár s jeho seriálovou láskou, herečkou Rose Leslie. Zatiaľ čo v seriáli im láska nevyšla v reálnom živote je to presne naopak a páriku by onedlho mali znieť svadobné zvony, aj keď po tom čo Kit vyviedol Rose, to tak vôbec nemuselo byť!

Kit si chcel so svojej snúbenice vystreliť, no ako sám povedal, jej reakcia ho však prekvapila! Z natáčania seriálu Game of Thrones si požičal svoju odrezanú a celú zakrvavenú hlavu, teda hlavu postavy, ktorú v seriáli stvárňuje a vložil ju do ich chladničky!

Celé video tohto kanadského žartíku si môžeš pozrieť nižšie. Kit prezradil len toľko, že Rose veľmi plakala a varovala ho, že ak to ešte niekedy urobí, bude medzi nimi koniec. 😀

Foto: Instagram | Video: YouTube

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.