Tak toto je skutočne smutné! Kanye West bol hlboko deprimovaný a paranoidný už niekoľko mesiacov predtým, ako sa psychicky zosypal. Muselo to byť preňho naozaj pár dlhých a ťažkých chvíľ. Poznáme všetky detaily o tom, čím si Kanye posledné obdobie prechádzal! 

39-ročný raper Kanye West už dlhé mesiace trpel depresiami a stavmi paranoje. Priznal to až po tom, ako bol 21. novembra hospitalizovaný v UCLA Medical Center v Los Angeles. Zdroj blízky Kim Kardashian a Kanyemu Westovi pre TMZ povedal, že posledný týždeň bol pre Kanyeho najhorší. Podľa jeho správania za posledných pár mesiacov sme istú zmenu zaregistrovali aj my, no je naozaj veľmi smutné, že je na tom až tak zle.

Po tom, ako bol Kanye prevezený do nemocnice, mal pocit, že “ľudia sa ho snažia dostať, a to aj vrátane lekárov” tvrdí TMZ. Dokonca nechcel ani dovoliť lekárom, aby sa ho dotkli. Tento druh paranoje sa však do takéhoto štádia vyvinie až po niekoľkých mesiacoch.

bez-nazvu

Momentálne je cieľom celej rodiny dostať Kanyeho domov do 28. novembra, kde bude pod dohľadom odborníkov, a každý deň bude podstupovať psychoterapiu. No ešte je príliš skoro tvrdiť, či sa tak naozaj stane, alebo nie. My dúfame, že sa Kanye dostane z nemocnice čo najskôr, aby sa mohol zotavovať v kruhu svojej rodiny.

Foto: Twitter