Pýtaš sa, kam sa podeli herečky, ktoré zvykli byť kedysi hlavnými predstaviteľkami v úspešných seriáloch? Zaujímalo by ťa, kam sa stratila práve Lucy Hale, preslávená vďaka úlohe Arie Montgomery v seriáli “Pretty Little Liars”? 

Faktom je, že v súčasnosti Lucy pôsobí ako hlavná predstaviteľka v celku novom seriáli z produkcie stanice CW – “Life Sentence (Doživotie)”. Aby sme všetko nepísali len tak, na sucho, ponúkame ti aj krátky úvod do deja.

Stella Abbottová je mladou, krásnou, no najmä ZDRAVOU ženou. Prečo sa slovu “zdravá” prikladá taký význam? Vyliečila sa totiž z rakoviny.

Je pravdou, že by mala byť rada, že zdolala niečo, o čom sa zvykne vravieť, že je nezdolateľné. Nie je tomu však celkom tak. Stella má síce milujúceho manžela, s ktorým sa spoznala na výlete v Paríži, ale od svojej rodiny a vlastne všetkých blízkych sa dozvedá temné tajomstvá z minulosti, o ktorých by za predpokladu, že by sa nevyliečila, nikdy nemusela vedieť.

Nezabudni si pozrieť tento trailer na nový, vskutku skvelý humorný seriál, pri ktorom zabudneš na svoje každodenné starosti a povieš si, že možno na tom nie si až tak zle, ako si môžeš myslieť. 😉

Video: YouTube | Foto: Twitter

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Tatika
Dievča závislé na pozeraní seriálov, písaní príbehov, obdivovaní krásy rôznych hercov (tajných milencov a manželov) a čítaní príbehov, pri ktorých možno spozorovať to najlepšie medzi riadkami.