Óóó, to je pohľad. Justin sa počas svojej záverečnej piesne tak rozcítil, že jeho reakcia okamžite obletela celý internet. Zahraničné médiá nepíšu o ničom inom, len o jeho dojímavom vystúpení počas koncertu vo Frankurte. 

Všetci skalní fanúšikovia tejto kanadskej hviezdy vedia, že posledná pieseň jeho momentálneho turné patrí všetkým, ktorí mu po celý ten čas “dávajú zmysel”. Skladba “Purpose” je práve o stratenom a znovunájdenom zmysle života a práve ten symbolizujú jeho fanúšikovia. Justin sa pri tejto piesni totálne odovzdá svojim nadšencom a prežíva toto vystúpenie s nimi.

Najprv sa zdá, že sa na niečom smeje, avšak nakoniec si utiera slzy a jeho vystúpenie chytilo za srdcia mnohé fanynky. Nie je to prvýkrát, čo spevák na pódiu prejavil emócie, určite si spomínaš aj na jeho vystúpenie po dlhšej pauze, kedy sa takisto neubránil slzám. Dokazuje, že je emotívny typ, a že sa za svoje slzy nehanbí. Aj keď je možno niektorým fanúšikom ľúto, že sa takto nesmial aj na nedávnom pražskom koncerte, druhí tvrdia, že práve jeho pobyt v Prahe mu urobil dobre, a že sa cíti fajn. 🙂

 

Foto/Video: YouTube