Justin si v septembri minulého roka kúpil psíka Todda, no kvôli pracovnej vyťaženosti ho daroval jednému zo svojich tanečníkov. Teraz však potrebuje urýchlenú liečbu, inak hrozí to najhoršie. 

 

Krásne biele klbko menom Todd sme si ihneď všetci obľúbili. Vďaka svojmu populárnemu pánovi sa aj on tešil veľkej obľube. Justin ho pred nejakým časom daroval C.J.ovi Salvadorovi, ktorý s ním tancuje. Ten však zistil, že psík je veľmi chorý.

Ten sa teraz všetkými možnými spôsobmi snaží získať pre neho finančné prostriedky na liečbu. ,,Todd je sedem-mesačné šteniatko Čau-čau a narodil sa s vrodenou chybou.” napísal na stránku GoFundMe. Po nejakom čase sa už nebude môcť vôbec hýbať a jedinou možnosťou je buď utratiť ho alebo zohnať 8000 dolárov na jeho liečbu.

Hovoríš si, prečo teda neprispeje Justin? C.J. ho o to nežiadal. ,,V žiadnom prípade to nie je jeho chyba. Predajca nám tento fakt zatajil. ,,Justina poznám už päť rokov, všetko funguje na jedničku. Ja a moji rodičia veľmi ďakujeme všetkým, ktorí prispeli na záchranu malého šteniatka.” povedal tanečník.

Sumou 3500 dolárov prispel aj Jayden Smith. Dúfame, že sa všetko vyrieši a psík bude v poriadku. 🙁

Foto: Instagram | Video: YouTube