Bežne sa stáva, že ľudia stratia kľúče od svojho auta, no Justin Bieber to dotiahol ešte ďalej a stratil rovno celé auto. A teraz nehovoríme o Honde Civic, ale o Ferrari za $240,000. Poznáme všetky detaily! 

My osobne nerozumieme tomu, ako sa niečo takéto vôbec môže stať. Justinovi Bieberovi sa údajne podarilo stratiť jeho neónovo modré Ferrari 458 Italia na neuveriteľné tri týždne! Nie je to tak, že by šiel na hudobný festival a nepamätal si, kde nechal svoje auto na obrovskom poli plnom zaparkovaných áut, on skutočne nemá ani poňatia, kde parkoval naposledy!

3a36ef1c00000578-3921840-image-a-26_1478731059988

Denník Daily Star uviedol, že Justin zaparkoval svoje športové auto v Montage hoteli v Beverly Hills predtým, než si vyrazil na žúr s partiou kamarátov. No na druhý deň ráno vraj nemal ani potuchy, kde auto nechal. Jeho nešťastná asistentka dostala za úlohu auto nájsť a vyzerá to, že jej to spôsobilo nejednu vrásku.

“Bola naozaj vystresovaná a takmer sa rozplakala od úľavy, keď sme jej povedali, že auto je v bezpečí uschované u nás,” povedal zamestnanec hotela. Znie to zvláštne, no zamestnanci parkoviska mu auto uschovali na tri týždne bez toho, aby mu dali vedieť, že Ferrari je u nich. U celebrít totiž nie je nič nezvyčajné, že svoje vozidlo nechajú na hoteli a keď prídu, je pre nich pripravené. “Jednoducho sme si mysleli, že Justin o tom vie,” vysvetľujú zamestnanci. Vďaka pánu bohu, že Justinova asistentka nakoniec auto našla, pretože Ferrari za $240,000 je predsalen trošku drahá sranda. 🙂

Foto: Twitter