Spevák Justin Bieber patrí medzi našich obľúbencov, no vyzerá to tak, že v Hollywoode sa nájde pár ľudí, ktorý Justina až tak v láske nemajú. Tentokrát si Justin skočil do vlasov so spevákom Marylinom Mansonom.

Konflikt, ktorý medzi spevákmi nastal má pôvod v minulosti. Celá táto kauza začala tým, keď si Bieber na svoj koncert obliekol tričko Marylina Mansona a neskôr verejne vyhlásil, že vďaka nemu je spevák opäť v kurze! Auuuuuu!

Podľa najnovších informácií mu Manson túto uštipačnú poznámku nevie odpustiť a v najnovšom rozhovore, ktorý  poskytol pre The Scully Show nenechal na Justinovi nitku suchú! Na otázku, čo si myslí, prečo si Bieber na koncerte obliekol jeho merch, odpovedal:„Neviem prečo to urobil, pretože neviem ako používajú mozog veveričky.“

To však nie je všetko, spevák si do popovej hviezdy kopol ešte trochu :„Nerád bojujem s dievčatami, preto nebudem bojovať s Justinom Bibierom,” píše portál Billboard. Nechajme sa prekvapiť ako a či tento konflikt bude medzi spevákmi pokračovať.

Zdroj: billboard.com | Foto: Instagram

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.