Zbierka tetovaní, ktoré má Justin navždy zobrazené na tele, z neho vyrobila doslova kus umenia. Posledné úpravy prevedené pred pár mesiacmi pokryli už každý voľný kút jeho pokožky. Možno si si aj ty hovorila, že to už trocha prehnal, no na druhej strane…klobúk dole.

Spevák sa na Instagrame pochválil detailnou fotografiou, na ktorej uvidíš záplavu tetovaní po hornej časti jeho tela. Celé toto veľdielo sa črtalo a spájalo dokopy takmer od začiatku jeho kariéry, ale najväčší kus práce bol odvedený práve minulý rok.

justin beiber dokoncene tetovanie

Kanadská hviezda k fotke pripojila popis, kde dokončený obraz komentuje: „Ak by tetovanie nebolelo, každý by ho mal. Dobre teda, česť výnimkám!! Viac ako sto hodín práce na mojom tele a nevzal by som späť ani jednu jedinú…úplne zbožňujem umenie a svoje telo som premenil na plátno čo je oveľa väčšia zábava.“ Keď myslíš, Justin… 😀

justin bieber tetovania

justin bieber tetovania

justin bieber tetovania

Zdroj: dailymail.co.uk | Foto: Instagram

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Lumi
Študentka medicíny a príležitostná bloggerka, čo nedá dopustiť na dobrú hudbu. Vždy ju bavilo písanie a hľadala spôsob ako ho využiť a podeliť sa o to so svetom. Teraz využíva svoje vedomosti z oblasti zdravia ale prináša hlavne info zo sveta showbiznisu, krásy a módy, ktoré ju bavia.