Pri poslednej “reunion” tejto slávnej dvojice si už všetci mysleli, že spolu zostanú do konca života. Dokonca aj tí najväčší hejteri a odporcovia celebritných lások začali pomaly veriť na šťastné konce. Prišiel však zlom a príbehu znova zazvonil zvonec. Ako to, že vôbec nezostali v kontakte? 

Justin rozchod vôbec nechcel. Teda, aspoň to tvrdia zdroje z jeho okolia a sám to nepriamo potvrdil v niekoľkých rozhovoroch. Je ale možné veriť tomu, keď ho pár dní na to načapali s inou babou?

No, vďaka niekoľkým overeným informáciám portálu HollywoodLife vieme, že holubičky sa od rozchodu vôbec nekontaktovali a Selena nemá záujem s kanadskou superstar komunikovať. “Justin jej tiež nepísal ani nevolal, rešpektuje jej rozhodnutie a chce jej dať toľko času, koľko bude potrebovať,” tvrdí nemenovaný z jeho okolia.

Podľa neho ale toto ticho privádza speváka do šialenstva a nedokáže si ani len predstaviť, že by sa mal svojej milovanej nadobro vzdať. V kuse robí veci len aby sa zamestnal, aby na ňu nemyslel a aby bol vždy spoločnosti a obklopený ľuďmi. Nie je to o tom, že na ňu zabudol, len potrebuje zamestnať myseľ. No, veríme, že všetko dobre dopadne 🙁

Foto/Video: YouTube | Zdroj: hollywoodlife.com

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Zora
Šéfredaktorka, ktorá sa stará o to, aby ste vždy mali tie najnovšie a najzaujímavejšie informácie. Miluje arašidové maslo, New York a kávu. Raz bude mať namiesto obývačky obrovskú knižnicu a záhradu plnú pivoniek. :)