Ak by si sa na nevestu chcela ísť pozrieť, už to nestihneš, už sa šťastne vydala. Okolo svadby však robila také tajnosti, že aj pozvaní hostia sa všetky podrobnosti dozvedeli až ráno pred obradom. 

Je tomu len 11 týždňov, čo Serena priviedla na svet svoju dcérku Alexis a už má opäť dôvod na obrovskú radosť. Vydala sa totiž za multimilionára a zakladateľa sociálnej siete Reddit v New Orleans Alexisa Ohaniana (34). Ešte ale nie je jasné, či si nechá svoje meno alebo si budeme musieť zvyknúť na pani Ohanianovú.

Svedkami ich šťastia bolo 250 pozvaných hostí, medzi ktorými nechýbala Beyoncé alebo priateľka princa Harryho Meghan Markle. Okrem nich bude hlavným hosťom práve malá Alexis. Obrad sa odohral v budove centra umenia, ktorú si vybrali kvôli krásnej architektúre a histórii.

Ak teraz vybehneš na Instagram s tým, že si pozrieš fotky z hostiny, asi ťa sklameme. Všetci hostia majú zakázané fotiť a uverejňovať akékoľvek zábery. Exkluzívne práva na svadobné fotky má šéfka módneho časopisu Vogue.

Zdroj: isport.blesk.cz | Foto: Instagram, Twitter

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.