Ako sme ťa už skôr informovali, Edyn presedlal na ďalší z mnohých konceptov svojej YouTube tvorby a začal sa venovať reakciám. Videá, v ktorých si servítku pre ústa rozhodne nedáva, si behom pár dní získali mnoho ohlasov, jedno z nich však načalo ďalšiu vojnu medzi tvojimi obľúbenými tvorcami.

Gustav Åhr, známy pod menom Lil Peep, bol americký rapper a spevák. Nanešťastie, vo veku 21 rokov zomrel na predávkovanie. Jeho náhla smrť sa Edyna dotkla natoľko, že sa rozhodol natočiť video v angličtine, aby si (ako sám tvrdí) úctil jeho pamiatku.

Rešpekt alebo neúcta?!

„Toto video má vzdať poklonu jeho pamiatke, ale zároveň uviesť, že to, že zomrel 21 ročný človek, lebo to už jednoducho nedal, neni úplne normálne a značí to len jedno, že tento spôsob lifestylu, vedie do takýchto smutných záverov. Odpočívaj v pokoji,“ vyjadril svoj postoj po zverejnení kontroverzného videa.

Nie každý sa však stotožnil s myšlienkou, ktorú sa Edyn snažil zdieľať svojim divákom. „Hej video si natočil po anglicky lebo si mal chuť trochu speakovať 🙂 Nie preto že si chcel parazitovať na cudzej smrti a naťahať si zahraničné views. Grcam,“ reagoval samotný Expl0ited, podľa ktorého je za videom omnoho viac, než verejné vyjadrenie poklony.

Akcia vyžaduje reakciu

Ako sa dalo čakať, Edyn na komentár reagoval takmer okamžite a to rovno novým videom, ktoré si väčšina fanúšikov rozklikla najmä kvôli názvu “Odkaz pre Expl0iteda”. Spočiatku sa zdalo, že sa jedná o drsný “náklad” pre Petra, v ktorom nešetril ani jeho fanúšikov či partnerku Momu. Svoje šokujúce vyjadrenie však doplnil slovami: „Nechcem týmto rozpútať žiadny beef, ani nijako Expla dehonestovať, len by mal nabudúce najprv pozrieť video, ktoré sa chystá komentovať,“ čím zmiernil prudké reakcie v sekcií komentárov.

Foto: YouTube, Instagram l Video: YouTube

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.