Usaď sa a priprav si poriadnu dávku popcornu, pretože práve sme svedkami milostného kolotoča, ktorý nemá konca. Po šokujúcom rozchode Seleny Gomez s The Weekndom a následnom návrate k miláčikovi Justinovi, prichádza spätný úder zo strany opovrhnutého speváka, ktorý sa pravdepodobne rozhodol svoju ranu na srdci vyliečiť vďaka bývalej priateľke muža, ktorý ho pripravil o lásku svojho života.

Čítaš správne. Podľa najnovších informácií sa Ábel, lepšie známy ako The Weeknd, rozhodol nestrácať čas so smútkom po rozchode a vyrazil do ulíc s Yovannou Ventura, s ktorou chodil Justin Bieber v roku 2014.

Čo na to Justin?!

„Nemôže ho to zaujímať menej,“ prezradil blízky priateľ samotného Biebra, „Justin má teraz oči len pre Selenu. Je odhodlaný neurobiť tie isté chyby ako v minulosti, takže má žiarlivosť pod kontrolou. Je tak vďačný, že dostal ďalšiu šancu, že urobí všetko preto, aby to nepokazil.“

Zdá sa tak, že Justin prešiel radikálnou zmenou a tentokrát sa rozhodol chytiť príležitosť pevne do vlastných rúk. Otázkou však ostáva Ábelov večer s krásnou modelkou – ide len o neúspešný pokus o vyvolanie žiarlivosti alebo nám pred očami kvitne nový pár šoubiznisu?

Yovanna Ventura

Foto: Facebook, Instagram l Zdroj: Hollywoodlife.com

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.