Nové šokujúce fotky Justina Biebera v spoločnosti krásnej modelky Baskin Champion obleteli internet rýchlosťou svetla. Dostali sa až do Austrálie, kde si užívala relax Selena Gomez. Jej odpočinok bol náhle narušený a ona zoostala šokovaná. Veď sa hviezdna dvojica nadobro nerozišla, len si dali prestávku, ktorú Bieber plne rešpektoval, tak čo to má znamenať?

Speváčka ostala zhrozená a sklamaná, keď uvidela Justina s inou ženou, ešte horšie je, že s blond modelkou. Všetci dobre vieme, že má Kanaďan pre blondínky slabosť, preto sa tmavovláska zľakla a potrebovala vysvetlenie.

Okamžite nasadla do lietadla a utiekla priateľom z Austrálie, aby sa mohla vrátiť domov a všetko si s blondiakom vyjasniť, priznal blízky zdroj speváčky exkluzívne pre “HollywoodLife”. Tiež dodal, že bola veľmi zranená a netúžila po ničom inom, ako po stretnutí s Bieberom.

Dal jej čas, ona si len potrebovala utriediť myšlienky v hlave. Možno len potrebovala nejaký podnet, aby si uvedomila, čo jej srdce naozaj chce. Dokážu tieto fotografie Justina s modelkou zázrak a dajú hrdličky opäť dokopy? Len čas ukáže, my pevne veríme, že áno. Selena k Justinovi stále pociťuje lásku, inak by nenasadla do lietadla a neletela takú diaľku, ak by jej na ňom už nezáležalo, nemyslíš?

Foto: Instagram, YouTube

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.