Takto v začiatkoch leta, keď je tak teplo, že nevieš, či si na seba vziať kraťasy, šaty, sukňu, alebo vyjsť von rovno len v plavkách, ti poradíme tú najlepšiu možnú alternatívu sukne, ktorá sa hodí práve k tvojej postave.

 

Silné stená = super zadok 😉

Ak máš silnejšie stehná, vôbec sa za ne nemusíš hanbiť. Je to vrodená proporcia tvojho tela a nič s tým nespravíš, aj keby si cvičila celé dni a celé noci. Na jednej strane je to veľmi nepríjemné, pretože pri chôdzi sa ti môžu stehná o seba šúchať a to spôsobuje ekzémy, či prípadné diery na obľúbených rifliach. Na druhej strane však mysli aj na to, že chalanom sa páčia dievčatá s plnšími zadkami. Výhodou je, že sa už pri tom spomínanom cvičení nemusíš veľmi namáhať s príliš vysokým počtom drepov, ktoré máš spraviť 😀

Aj celebrity sa týmto “problémom” trápia. Napríklad speváčka Demi Lovato, ktorá pravidelne cvičí a stará sa o seba, tiež nie je výnimkou.

Demi Lovato v sukni

Takýmto typom postavy sekne sukňa, ktorá siaha po alebo až pod kolená. Ak máš úzky pás a silné stehná, neboj sa siahnuť po sukni Áčkového strihu. Dokonale ti ale padne aj naberaná alebo riasená sukňa. Nikto potom nebude tušiť, čo sa pod ňou skrýva.

Ako na štíhly driek?

Ak máš rovnú postavu, ktorá z akýchkoľvek dôvodov nemá pás, nezúfaj. Existujú aj strihy sukní, ktoré ti pomôžu docieliť ilúziu pásu, aký si vždy chcela mať. Pás je totiž najkrajšia ženská krivka na tele. Úzka sukňa, ktorá siaha nad kolená, je pre majiteľku tohto typu postavy ako stvorená. Dobre spravíš, ak si do tejto sukne zasunieš voľný top, tričko alebo blúzku. Tiež pomôže, ak do svojho outfitu zakomponuješ štýlový široký opasok, ktorý opticky zoštíhli tvoj pás.

Ako na štíhly driek

Nohy až po zem

Dlhočizné štíhle nohy sú snom každého dievčaťa. Ak patríš medzi tie šťastné, pokojne môžeš siahnuť po minisukni. Ak však nie si majiteľkou dlhých kopýtiek, ilúziu môžeš vytvoriť nielen vysokými podpätkami, na ktorých riskuješ svoj drahocenný život. Dá sa to aj pomocou dlhej sukne so zipsom. Ozdoba vyzerá nielen esteticky, ale aj pekne predĺži tvoje nohy, či už ho tvoja sukňa má vsadený na strane alebo krížom cez látku.

Dlhé nohy

Pekné krivky

Ak chceš na svojej postave vytvoriť efekt širších bokov, stačí siahnuť po sukni s vreckami. Športová sukňa sa na túto alternatívu dokonale hodí. A ako bonus sa v nej budeš cítiť veľmi pohodlne. Pozor! Tieto sukne však nie sú vhodné pre všetky typy postavy a nehodia sa dievčatám so silnejšími stehnami alebo širšími bokmi.

Pekné krivky

Foto: Pexels.com, Instagram

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.