Ďalšia sezóna, další trend. Zatiaľ čo minulý rok sme všetky mali svetlé ombré a cestičku, teraz sú v kurze dúhové vlasy. Prvýkrát sa objavili už na konci minulého roka, ale zdá sa, že sú čoraz populárnejšie.  

Je jasné, že budete potrebovať poriadnu dávku odvahy. Na druhej strane, vždy je to iba farba. Keď sa vám nebude páčiť, je jednoduché to prekryť niečím neutrálnym. Blížiace sa teplejšie počasie je dôkazom toho, že toto leto budete IN s pestrofarebnou hrivou. Dôkazom sú aj blogerky, ktoré sa neboja experimentovať a odkazujú, aby ste v sebe objavili jednorožca.

Ak si predsa len nechcete pokryť dúhou celú hlavu, skvelý efekt prinesú zafarbené len niektoré pramene. Tie stále môžete skryť do drdola 🙂 S problémom dosiahnuť požadovaný efekt sa pravdepodobne stretnú tmavovlasé baby, tie sa v prvom rade potrebujú zbaviť hnedej a poriadne zosvetliť. Vybrali sme pre vás to najlepšie z najlepšieho, idete do toho?

Foto: Youtube,Instagram Zora
Šéfredaktorka, ktorá sa stará o to, aby ste vždy mali tie najnovšie a najzaujímavejšie informácie. Miluje arašidové maslo, New York a kávu. Raz bude mať namiesto obývačky obrovskú knižnicu a záhradu plnú pivoniek. :)