Tak toto je vtip storočia! Budúca prvá dáma Ameriky Melania Trump počas volebného obdobia nového prezidenta USA doslova a dopísmena okopírovala prejav Michelle Obamovej a nehla pri tom ani brvou! To, že to zrejme nedokáže v dôsledku nadmerného používania výplňových materiálov nie je momentálne dôležité. 

Politický megafail pobavil celý svet a včera na to veľmi vtipne poukázala aj Gigi Hadid na otvorení American Music Awards 2016, keď vtipne sparodovala Melaniin plagiátorský kúsok. Gigi napodobnila jej preplastikovanú tvár a slovinským prízvukom predniesla dve vety. Čo sa však nestalo? Zrazu sa celý svet búri proti drzému a diskriminačnému správaniu mladej topmodelky. Ako si vôbec mohla dovoliť takým nehoráznym spôsobom zosmiešniť niekoho tak vysoko postaveného? Niekoho, kto sa vydá z čistej lásky za vysokopostaveného, o 25 rokov staršieho miliardára, ktorý nemá úctu k ženám a verejne uráža každého, kto nesúhlasí s jeho primitívnymi názormi! Niekoho kto ani nemá toľko rozumu, aby si vymyslel vlastný prejav, ale ukradne ho rovno prvej dáme! Áno, pani Melania Trump je rozhodne človek, ktorý si zaslúži našu úctu, obdiv a rešpekt k tomu čo všetko v živote dokázala.

A tak Gigi Hadid nezostávalo nič iné, iba sa Melanii verejne ospravedlniť. Na svojom Twitteri zverejnila ručne napísaný list, kde je napísané, že jej bolo cťou moderovať AMA´s a rozhodne nechcela nikoho uraziť. Ďalej píše, že jej vtip zašiel až príliš ďaleko a že to rozhodne nemyslela zle.

3a36ef1c00000578-3921840-image-a-26_1478731059988

Čo si o celej kauze myslíš ty?

Foto: Twitter