Milión dievčat po celom svete pred pár rokmi zachvátil fenomén zvaný “Tokio Hotel”. Chlapčenská kapela z Nemecka pozostávajúca zo štyroch mladíkov spôsobila obrovský ošiaľ. Aj po 11 rokoch od svojho veľkého debutu sú stále aktívni a dokonca spevák Bill sa odhodlal na sólovú dráhu. 

Dvojičky Bill a Tom Kaulitz, Georg Listing a Gustav Schäfer v roku 2005 prišli na hudobnú scénu svojim hitom “Schrei”, ktorý im otvoril mnoho dverí. Z mladých chalanov sa tak stali behom chvíle obrovské hviezdy. Každý z hudobníkov mal svoju pevnú základňu fanúšikov a najmä mladých dospievajúcich fanúšičiek, no azda najviac spomedzi nich vytŕčal frontman skupiny Bill. Nielenže to bolo zapríčinené jeho hlasom, ale hlavne jeho originálnym a nenapodobiteľným vzhľadom. Havranie natupírované vlasy, oči orámované čiernou ceruzkou a výstredné oblečenie z neho urobilo megastar svetového formátu. Nemecká kapela spočiatku spievala vo svojom rodnom jazyku, no neskôr si trúfli aj na angličtinu. V súčasnosti sa neustále venujú svojej najväčšej vášni – hudbe a aj ich vzhľad prešiel určitými zmenami.

Extravagantný frontman si trúfol na sólovú dráhu a prednedávnom vypustil von svoj nový singel “Not Over You”. V ňom predviedol svoj nový imidž, tetovania i početné piercingy. Čo myslíš, bude z toho ďalší svetový hit? 🙂

Video: Youtube