My, baby, sme veľmi háklivé, čo sa týka nášho výzoru, postavy či váhy. Ak ti kamoška povie, že v tých nohaviciach máš veľký zadok, to ešte ako tak unesieš. Ale v prípade, ak sa frajer zmieni, že si nechutná a neatraktívna, to poriadne zabolí.

Nie každé dievča sa s tým dokáže vyrovnať a poslať chalana k vode. Miranda to dokázala a vďaka tomu si získala celý internet. Po piatich týždňoch randenia bola s priateľom a rodičmi na večeri. Všetko vyzeralo skvele až do chvíle, keď sa večera skončila.

“Povedal mi: To ako si sa dnes správala bolo nechutné a neatraktívne,” vyjadrila sa Miranda pre dailymail.co.uk. Takýto chalan si skutočne nezaslúži iné, len dostať okamžité kopačky. Mladé dievča sa k tomu postavilo originálne a na Twitter pridala fotku v štýle “pred” a “po”. Nezabudla ani na výstižný popis “Po tom, ako som bola nazvaná nechutnou, som sa za noc zbavila 90 kíl. (Obrázok pred a po)”.

Mirandin teraz už exfrajer však vyrukoval ešte s ďalším prekvapením. Po tom, ako ju nazval nechutnou a neaktraktívnou, mal ešte tú drzosť, že Mirande zavolal. Žiadal od nej ospravedlnenie za to, že ho nechala.

Zdroj: dailymail.co.uk | Foto: Twitter

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Ďumbi
Chalani, rebélia, módne výstrelky, klasické dievčenské trouble - tým všetkým si prešla a ostatným babám rada poradí. Aj z vlastnej skúsenosti. Sleduje dianie vo svete a rada sa oň s tebou podelí :)