Fitnesska Diana Andrews má na Instagrame viac ako 17 000 sledovateľov. Na svojej postave poctivo maká a neustále sa snaží vyzerať čo najlepšie. Mladá žena veľmi často navštevuje fitness centrum, kde sa odohral aj incident, ktorý mimoriadne pobúril celý svet.

Diana videla vo fitku ,,tučnejšiu” ženu v nie veľmi lichotivom oblečení a vybrala si ju ako skvelý terč posmechu. Ženu s telefónom v ruke na bežiacom páse odfotila a jej fotku zverejnila na svojom instagramovom profile s veľmi ponižujúcim komentárom.

“Stavím sa, že si akurát objednáva hamburgery na donášku,” píše Diana. Jej fotku ešte “označkovala” veľmi strápňujúcim textom “špeky na bokoch”, čím chcela poukázať na väčšie boky cvičiacej ženy.

Fotografia vyvolala búrku reakcií od ľudí z celého sveta. Používatelia Instagramu Dianu okamžite odsúdili, nechápu, ako si mohla dovoliť zverejniť niečo také. “Pre toto nechodím do fitka,” píše jedna z followeriek. “Diana, mala by si mať zákaz chodiť do posilňovne. Hanbi sa za to, že si zverejnila fotku toho úbohého dievčaťa,” pridávajú sa ďalší. Diana však tvrdí, že nechcela nikoho ponížiť, celý zmysel fotografie bol v tom, že sa snažila poukázať na to, že žena telefonuje počas cvičenia.

Foto/Zdroj: Twitter

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Zora
Šéfredaktorka, ktorá sa stará o to, aby ste vždy mali tie najnovšie a najzaujímavejšie informácie. Miluje arašidové maslo, New York a kávu. Raz bude mať namiesto obývačky obrovskú knižnicu a záhradu plnú pivoniek. :)