Kylie Jenner neotáľa a svoju slávu i zvučné celebritné meno využíva vo svoj prospech. Mladá hviezda sa dala na podnikateľskú dráhu a má v pláne podmaniť si kozmetický priemysel. 

 

Najmladší potomok Kris Jenner a bývalého olympionika sa inšpirovala svojou rodinou a tiež sa dala na podnikanie. Kylie sa rozhodla, že sa zameria na kozmetiku a počas uplynulého obdobia predstavila svetu mnoho produktov. Nespočetné množstvo dievčat si obľúbilo jej lesky, rúže či očné tiene. Zdá sa, že sa mladej hviezdičke veľmi darí. Svedčí o tom fakt, že len prednedávnom otvorila svoju prvú predajňu, ktorý má v ponuke aj mnoho ďalších rôznych produktov.

Kylie sľubovala, že rok 2017 bude plný prekvapení a jedno z nich už stihla ukázať svetu. Jej najnovší výrobok je paleta 12 tieňov, ktorú nazvala “Kylie Cosmetics Royal Peach Palette”. Najnovšie “dieťa” mladej televíznej osobnosti obsahuje rôzne farby. Zemité odtiene sú v dokonalej harmónii s odtieňmi marhuľovej farby, ktoré však nakoniec doplnila olivovo zeleným a výrazne modrým odtieňom. Ak máš záujem ju mať doma, tak predaj sa spúšťa už 12. januára. Dlho neváhaj, lebo je dosť pravdepodobné, že všetky očné tiene budú rýchlo vypredané.

Idol mnohých dievčat dokonca porovnal všetky svoje očné tiene, ktoré doteraz vypustila na trh. Máš medzi nimi svojho favorita? 😉

Foto: Instagram