Posledné týždne sa na internete nerieši snáď nič iné, ako tehotná Kylie Jenner a Khloé Kardashian. Svojim fanúšikom však dávajú riadne zabrať – mladá modelka zatiaľ oficiálne nič nepotvrdila.

Napriek tomu, že celý svet je v presvedčení, že sa známa rodina dočká nových potomkov, obe hviezdy reality show Keeping up with Kardashians, sa snažia svoje tehotenstvo utajiť.

Avšak, keď Kris Jenner nedávno na svoj instagramový účet zavesila fotku, na ktorej ďakuje istej spoločnosti za tieto pyžamové sety pre svoje vnúčatá, všímavým ľuďom už nebolo nutné hovoriť nič viac.

Všetko by to totiž bolo v poriadku, keby si jej followeri nevšimli na obrázku celkom zavádzajúci detail. Kris má momentálne šesť vnúčat – Mason, Penelope, Reign, North, Saint a Dream. Na fotke sa však nachádza párov deväť. A aby toho nebolo málo, Kris v popise fotky ešte vyslovene prízvukovala, že je tu jeden set pre každé jedno jej vnúča.

Siedme pyžamo bude nepochybne patriť tretiemu potomkovi Kim Kardashian, ktorý už je oficiálne na ceste. A zvyšné dve? Myslíme, že odpoveď je úplne jednoznačná!

Zdroj: buzzfeed.com | Foto: Instagram

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.