Nadšená budúca mama Khloe Kardashian dala fanúšikom dobrého chrobáka do hlavy. Čoskoro sa jej narodí vytúžená dcérka a ďalšia nositeľka známeho mena Kardashian. Bystrému oku fanúšikov neunikol detail z fotografií, ktoré zdieľala na sociálnej sieti a myslia si, že meno dcéry bude…

Blondínka nedávno usporiadala rodinnú oslavu, ktorá sa niesla v znamení ružovej farby a množstva kvetín. Khloe má zmysel pre krásnu dekoráciu, no fanúšikovia to pochopili po svojom. Začali sa totiž domnievať, že by sa jej nenarodená dcérka mohla volať Rose alebo Rosie, odvodené od krásnych ruží, ktoré zdobili celú miestnosť konajúcej sa párty.

Nuž známej Kardashianke sa meno páči, ale fanúšikov rázom vyviedla z omylu poslaním jediného tweetu. Toto meno je krásne, no nemá ho v zozname mien, ktorý má prichystaný.

Blízky zdroj priateľa Khloe Tristana prezradil exkluzívne pre “HollywoodLife”, že dvojica rozmýšľa o mene z úspešného filmu “Black Panther”. Tristan prezradil zopár mien, ktoré sa jeho žienke páčia ako napríklad: Nakia, Okoye, Wakandy alebo Shuri. Máme taký pocit, že v tejto rodine sú nezvyčajné mená tradíciou.

Zdroj: hollywoodlife.com | Foto: Instagram, Twitter, YouTube

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.