Demi a Selena si postupov rokov prešli viacerými fázami priateľstva. Vyrastali spolu na televíznom pľaci a odmalička sa podporovali a boli najlepšími kamoškami. Neskôr sa ich cesty rozišli a prestali sa úplne vídať a akokoľvek kontaktovať. 

Po tom, čo sa Demi Lovato stalo pred pár mesiacmi a po jej úspešnej liečbe v rehabilitačnom centre pre drogovo závislých, sa so Selenou znova spojila. Speváčka jej bola oporou a do nemocnice ju pravidelne chodila navštevovať.

Fanúšikov preto šokoval fakt, že Demi dala Selene UNFOLLOW na jej oficiálnom instagramovom účte. Údajne sa tak stalo preto, že ani Selena nesleduje Demi a obidve si nejako uvedomili, že svet a reálny život nie je o sociálnych sieťach.

Musíme im dať zapravdu, nejde predsa o to, koľko ľudí sleduješ, či koľko priateľov máš na friends liste. Hlavné je, koľkí sa ti ozvú a skutočne o teba stoja. Teda, neľakaj sa, medzi dievčatami je podľa zdroja z magazínu Hollywood Life všetko v poriadku 🙂

Foto: Instagram | Zdroj: hollywoodlife.comZora
Šéfredaktorka, ktorá sa stará o to, aby ste vždy mali tie najnovšie a najzaujímavejšie informácie. Miluje arašidové maslo, New York a kávu. Raz bude mať namiesto obývačky obrovskú knižnicu a záhradu plnú pivoniek. :)