Z pohľadu Justina
Párty bola to posledné, na čo som teraz myslel, no v duchu som si dokola opakoval, že nakoniec to možno nebude až také zlé. V zápale myšlienok a toho všetkého, čo mi vírilo hlavou mesiace, som skrátka len potreboval dostať sa do hladiny, kde mi to všetko bude totálne ukradnuté. 

Dobre, možno preháňam a možno sa nemám až tak zle. Teda, to je to, čo si snažím vtĺcť do hlavy už sakra dlhé obdobie. Nejde to. Nemôžem na ňu prestať myslieť. Neprejde deň, aby som necítil jej vôňu. Aby som nemyslel na jej hlas, oči či úprimný úsmev. Počkať, úprimný? Nie, mýlil som sa. Bola všetko, len nie úprimná.

Preber sa chlapče, opakoval som si to v hlave celý čas, jedna ženská ťa takto predsa nemôže zlomiť. Márne pokusy o vzťah so Sofiou boli len slabou náhradou za Ivy. Aj keď som prežil ťažké obdobie a nikto nevie, ako som sa skutočne cítil, stojím na nohách a už nikdy nedovolím žiadnej babe, aby so mnou urobila niečo podobné.

,,Och, ako rád ťa vidím. Chcel som sa na vlastné oči presvedčíť, že si v pohodke,” prišiel ku mne zozadu Martin a poriadne ma buchol po pleci.
,,Som v pohode. Viac-menej. Ty sa pochváľ, ako to ide? Dlho sme sa nevideli,” sucho som odpovedal, úprimne, znova som nemal na nič náladu.
,,Ako je možné, že sa z teba stalo toto? Bráško, pozri sa na seba, vyzeráš ako pekná grcka a  z toho čo vidím, sa aj tak musíš cítiť. Halóóó… Nemám sa pýtať? Jasné, že ma zaujíma kde je ONA? Čo sa stalo?” vypytoval sa neodbitný Martin a ja som nevedel, či som pripravený.
,,Pravdu? Chcel som, aby to všetko skončilo. Nebolo to správne, nemám čas ani žalúdok na vzťahy, veď vieš, ako to chodí,” zaklamal som najviac, ako sa len dalo. Nechcel som mu povedať pravdu, vždy som v kútiku duše dúfal, že ma Ivy nájde a všetko mi vysvetlí. Ale za tie mesiace sa tak nikdy nestalo. Čoskoro uplynie rok, čo ma opustila a ja som ju za ten čas ani raz nevidel, nestretol ani o nej nepočul. Možno je to dobré, no prisahám, že to bolo jediné, po čom som túžil.

,,Fajn, tak sa nebudem vypytovať, vidím, že si nejaký zvláštny. Ale zajtra s tebou môžem počítať však?” dvihol obočie a zatváril sa tak, že žiadne NIE neberie ako odpoveď.
,,Ale jasné, sľúbil som to. A vieš, že čo sľúbim, dodržím,” prikývol som, buchol ho po šiltovke a naznačil mu, nech ma nasleduje.
Vyšiel som na balkón a zhlboka sa nadýchol.
,,Musíme niečo podniknúť. Kam pôjdeme?” z ničoho nič som navrhol.
,,Bráško, poviem ti, ty máš zmeny nálad,” začudoval sa, no v konečnom dôsledku ho to rozosmialo.
,,Hrám v jednom klube, hosťujem aj s Diablom, neviem či ti to niečo hovorí, nakoľko v tom našom svete asi nie si až taký zbehlý,” zasmial sa a buchol ma po ramene v štýle – netvár sa, že rozumieš elektronickej hudbe.
,,Jáaaj, počkaj, to je ten Holanďan? Don Diablo? On urobil na “Let Me Love You” riadnu pecku, to mám rád,” spomenul som si, že ešte s Ivy sme to zvykli veľmi radi počúvať. Aj keď som na ňu nechcel myslieť, všetko mi ju pripomínalo.

Každý spoločný okamih, každá maličkosť, jedlo, hudba, seriál či film. Nikdy sa nedozviem, prečo mi to urobila, avšak viem, že ma tým zmenila a nikdy už nebudem rovnaký. Avšak, viete, čo je na tom najhoršie? Že ju stále milujem. Že tým, čo pre mňa znamenala už nikto nenahradí jej miesto. Najhoršie je, že sa neviem hnevať, že tá zlosť sa nepremenila na nenávisť, skôr na smútok, sklamanie a bolesť. Ale hlboko v srdci ju budem milovať naveky.

,,Fajn, tak sa teda vidíme v klube, ozvem sa aj Ryanovi a chalanom?” spýtal sa Martin a ja som presne myslel, že na túto tému nepríde reč.
,,Ehm, no.. vieš čo, asi nie. Neviem čo robia, kde sú. Vlastne, nie som s nimi vôbec v kontakte,” odpovedal som náhle a čakal jeho reakciu. Aj keď, úprimne, vôbec sa mi nechcelo hovoriť na túto tému.
,,Aha, v pohode. Nebudem sa vypytovať, ani ťa spovedať. Tak teda pôjdeme len my. Baby snáď môžem zavolať,” šibalsky sa usmial.
,,Noooo, trocha pekného a príjemného rozptýlenia by mi neuškodilo,” neprostestoval som.

Foto: Twitter

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Zora
Šéfredaktorka, ktorá sa stará o to, aby ste vždy mali tie najnovšie a najzaujímavejšie informácie. Miluje arašidové maslo, New York a kávu. Raz bude mať namiesto obývačky obrovskú knižnicu a záhradu plnú pivoniek. :)