Nasledujúci deň som sa síce snažila editovať články a pracovať čo najefektívnejšie, nešlo to. Na Facebooku som mala snáď milión správ, baby sa v kuse bavili o nejakej víkendovej žúrke.

Sheryl nám totiž vybavila tie najlepšie miesta na Ultra Festivale v Miami. Lietadlom by sme tam pohodlne pristáli za 2 hoďky, dokonca by sme mohli bývať v Donovom pente.

Všetko sa to zvrtlo tak strašne rýchlo. Od Lisy som sa odsťahovala v momente, ako som uvidela tie fotky s Justinom. Nakoľko to bol jej byt, vedela som, že v ňom nechcem zostať ani sekundu. Bývala som v rôznych podnájmoch, mala som niečo našetrené, istý čas som pobudla aj v hoteli.
Nemala som však žiadnu prácu a zásoby sa rýchlo míňali. Jedného dňa, pamätám si to presne, som na internete zahliadla brutálnu ponuku. Seriózna spoločnosť, mladé vydavateľstvo, ktoré hľadalo zanietených ľudí. Okamžite som napísala akémusi týpkovi menom Andrew. Všetko vyzeralo rozprávkovo. Robíš koľko chceš, kedy chceš, odkiaľ chceš. Celé som to mala v rukách len ja. Chopila som sa šance a po krátkom čase prišla ponuka na šéfredaktorskú pozíciu, pri ktorej som neváhala ani minútu.

Diane a Sheryl boli moji najbližšie kolegyne. Nepopierateľné puto medzi nami bolo očividné od prvej chvíle. Čoraz viac sme sa stretávali častejšie. Onedlho som už bola vo vlastnom útulnom bytíku na okraji Hudson river a s pribúdajúcimi starosťami odchádzali myšlienky na Justina.
Diane je šťastne vydatá za svojho úžasného Matta. Vždy sme jej ho so Sheryl závideli. Viete, ten taký perfektný chlap, ktorý sa o vás postará a dá vám všetko. Mattie, ako sme ho rady volali, pracoval ako šéfkuchár a okrem Diane miloval každé dobré jedlo a ich malú psiu potvoru Zaru. Z nás troch je práve Diane tá impulzívna a nebojácna. Častokrát sa rozhoduje na základe pocitov a nezaujíma ju, kto si čo pomyslí. V tom som vždy chcela byť ako ona.

Na druhej strane Sheryl, tá je naše zlatíčko. Je veľmi emotívna a vie sa absolútne vcítiť do vašej situácie. Aj keď dlho nemala šťastie na toho pravého, jedného dňa to prišlo ako blesk z jasného neba. Spoznala Pepijna, teda, lepšieho známeho pod menom Don Diablo. Fešáka z Holandska, ktorý je síce väčšinu času na cestách, no aj vďaka nemu sme zažili to najlepšie leto a mne sa tak lepšie hojilo zlomené srdce. Boli sme v tých najlepších kluboch, na tých najlepších festivaloch a videli sme tých najlepších svetových Djov.
Sheryl býva v obrovskom penthouse v centre, často sa stretávame práve u nej. Jej vzťah s Donom mi ukázal, že vôbec nezáleží na tom, či ste populárny, známy alebo obľúbený. Ak je láska skutočná, zvládne všetko. Tiež sú okolo neho fanynky, médiá a veľký humbuk. Avšak ani na jedenkrát to ich vzťah neohrozilo.

,,Halóóó, Zem volá Ivy,” máva mi pred rukami Diane.
,,Prepáč, zamyslela som sa,” odpovedala som jej, no ani som nemrkla očami.
,,Jeeeežiš, v posledných dňoch sa nejako často zamýšľaš. Stalo sa niečo? Si akási čudná. A nehovor, že nie,” odložila laptop a prísne sa na mňa pozrela.
Ten pohľad veľmi dôverne poznám. Už jej neujdem.
,,Stretla som sa s Kendall,” začala som.
,,Počkaj, ako s Jennerkou? Veď ste sa nevideli, ODVTEDY? Nie? Či? Niečo mi ušlo? Dickensová, neser ma! Hovor, čo sa stalo?” vyzvedala s otvorenými ústami.
,,No, nestalo sa nič. Povedala mi veľmi zvláštnu vec. Justin si myslí, že odo mňa dostal list, kde mu vravím, že som ho nikdy nemilovala. Že som všetko robila pre peniaze,” keď som to vyslovila, prišlo mi to znova ľúto.

,,Ach, zas ten Bieber. Už si s ním daj pokoj. Myslela som, že je to uzavretá kapitola. Poďme sa cez víkend zabaviť a kašli už na to,”
,,Nerozumieš tomu. Čo ak to bolo úplne inak? Čo ak trpel rovnako ako ja a niekto to nás pekne našil?” áno, už aj nad tým som premýšľala.
,,Čo ak, čo ak. Samé dohady. Máš niečo reálne? Ak si teda myslíš, že je to niečo, čo za to stojí, som ochotná vypátrať všetko!” a aj napriek prvotnej skepse sa v tej ozvala tá super kamoška, ktorú som práve potrebovala.

,,Kto tu ide koho vypátrať?” pýtala sa Sheryl, ktorá sa z kuchyne valila s obrovskou dávkou kofeínu.
,,No počúvaj toto. Ivy si myslí, že Justin ju stále miluje. Stretla sa s Kendall. Napísala mu list. Vraj. Ale nevieme od koho je,” spustila Diane na jeden súvislý nádych.
,,Počkaj, aký list? Ty si mu písala list? Potvora jedna tajnostkárska, to si nám ale nepovedala,” prižmúrila oči, položila kávy a čierny čaj na stôl, zopla si tie svoje nádherné husté vlasy do gumičky, nasadila okuliare a pozorne počúvala ďalej.
,,Veď práve baby, chápete? Ja som mu žiadny list neposlala. A v tom maile, čo mi ukázala Kenny jasne stálo, že to je dôvod, prečo už nechce ďalej pokračovať. Preto sa mi neozval. Možno bol celý čas v tom, že ja som tá, ktorá to vzdala,” vzdychla som a čakala na ich odpoveď.
Hlavne niečo povzbudivé. Teraz som ich potrebovala ako nikdy predtým.

,,Fajn. Povedzme, že ten malý zmrd s uhladenými vlasmi si myslel niečo a nebola to pravda. A prečo potom práši dcéru toho speváka hm? Neviem ani, ako sa volá. Richie?” analyzovala Sheryl.
Celá ona. Aj keď máte aspoň maličkú nádej, jej triezvy a reálny pohľad na veci nás vždy obe schladil.
,,A čo tá tvoja podlá “akože-kamoška” hm? Lisa? Čo keď v tom má prsty ona?” nadhodila Diane a mne to celé doplo.
,,JASNÉ! Veď aj Scooter mi vravel, že nemám veriť všetkému, čo vidím. Určite to vymyslela ona,” vyskočila som z gauča a schmatla telefón.
,,Čo akože teraz robíš, prosím ťa?” obe sa na seba pozreli, no aj keby sa ma snažili zastaviť, nevyšlo by im to.
,,Môžeme sa stretnúť. Dnes večer. Je to dôležité,” povedala som nahlas a zároveň som ťukala do telefónu.
,,Ty si sa zbláznila? Komu píšeš? Hádam sa s NÍM nechceš teraz len tak stretnúť, lebo ti niečo prebleslo hlavou. Budeš to ľutovať.”
Ja som sa len pousmiala a pomyslela si, babyyy, ste úplne mimo. Neprešlo ani pár minút a telefón pípol.
Ok. O 8smej, tam, kde vždy
,,Odpísala!!!” vykríkla som.
,,Ty sa stretneš s ňou však?” lišiacky sa usmiala Diane a vedela som, že by bola prvá v rade ak by som jej chcela vytrhať vlasy.
,,Dnes skutočne zistím, čo sa stalo,” povedala som a odchlípla si z vlažnej kávy.

Foto: Twitter

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Zora
Šéfredaktorka, ktorá sa stará o to, aby ste vždy mali tie najnovšie a najzaujímavejšie informácie. Miluje arašidové maslo, New York a kávu. Raz bude mať namiesto obývačky obrovskú knižnicu a záhradu plnú pivoniek. :)