,,Objednáme si nejaké jedlo a pozrieme si film, môže byť?” navrhla Lisa, ktorá chcela prelomiť trápne ticho.
,,Som unavená Liz, pôjdem si asi rovno ľahnúť. Teda, ešte predtým, ako dám do poriadku Justina,” pozrela som na neho a pohladkala ho po líci.

Ten sa na mňa usmial, ale videla som, že to nie je ten jeho spokojný úsmev. Videla som, že ho to veľmi trápi, chudák si to dával za vinu. Musíme sa porozprávať..
Rory presvedčil Lisu, aby sa šli ešte niekam navečerať a prejsť sa na pláž. Liz určite pochopila, že chcem byť s Justinom sama, preto súhlasila. No videla som, že si obaja rozumejú, a že sú tak nejako naladení na jednu vlnu.

Ja som sa osprchovala, Justin sa motal v kuchyni. Keď som šla za ním, uvidela som, že leží na obrovskom gauči plnom vankúšov, ktorý sme mali na terase. Vonku bola príjemná noc a z nášho balkóna sme videli všetky svetlá mesta aj okolitých dediniek.
Bez slova som si sadla k nemu, on otvoril náruč a ja som si položila hlavu na jeho hruď. Cítila som objatie a jeho svieža vôňa ma omamovala.
,,Si v poriadku?” potichu sa spýtal.
Ako keby som ja bola tá, ktorá má rozbitý nos a ústa.
,,Teraz a tu, tu som v poriadku. Teba to ešte bolí?” spýtala som sa, dvihla sa z pohodlnej polohy a pohladkala ho po tvári a špeciálnu pozornosť som venovala ústam a nosu.
Jemne som sa dotkla jeho rozbitých pier a prešla po nich palcom. Nahla som sa k Justinovi, on si ma pritiahol k sebe. Pobozkala som ho.
,,Auu,” zabolelo ho to, avšak nechcel aby som prestávala.
,,Ivy, to čo sa dnes stalo, sa už nikdy nebude opakovať,” ubezpečoval ma.
,,Nikdy ťa nenechám samu,” pokračoval.
,,Zlato, nesľubuj mi niečo, čo nemôžeš splniť. Jasné, že ma necháš samu. A možno sa niečo stane. Ale to nebude tvoja chyba, rozumieš? Skrátka sa to stane a ty ma nemôžeš ochrániť pred všetkým,” vysvetľovala som mu a zároveň vedela, že je asi najvhodnejšia chvíľa spýtať sa ho na pár vecí.
Ak nie teraz, nespýtam sa ho to už nikdy.
,,Nevyčítaj si to. Prosím zabudnime na to dobre? Chcem myslieť len na to, že som tu teraz s tebou, že sa ti nič nestalo a že si môj hrdina,” usmiala som sa a verila som, že sa Justin usmeje späť.
,,Poď sem,” objal ma ešte vrúcnejšie a dal mi pusu na vlasy,
,,Milujem ťa,” povedal a nepúšťal ma.
Práve teraz mi to pripadalo ako to najbezpečnejšie miesto na svete, a aj keď sme s Justinom toho prežili už dosť, toto bol snáď ten najkrajší okamih.
Vedieť, že je tu so mnou, že ma chce objímať, že je šťastný, lebo je pri mne. Neverila som, že niekedy by som mohla zažiť pocit tejto skutočnej lásky.

,,Čo budeme robiť, hm? Nie si hladná? Máme niečo v chladničke alebo ti objednám pizzu? Dáš si víno?” pýtal sa ma, len aby sa ubezpečil, že som v poriadku, že mám pohodlie a že mi nič nechýba.
,,Nie bejby, som v pohode. Môžem sa ťa však niečo spýtať? Ale ak o tom nechceš hovoriť, nebudeme o tom hovoriť,” upozornila som ho vopred a nechcela som, aby si myslel, že na neho tlačím.
,,Samozrejme, hovor. Čo také?” a sadol si tak, aby na mňa dobre videl a boli sme oproti sebe. Ja som sedela v tureckom sede a hrala sa s prstami.
,,Ten chalan mi povedal niečo, čo vlastne spomenul aj neskôr. Ty ho poznáš? Kto to vlastne je? A je pravda, že keď si s niekým chodil, tie baby spávali aj s ním?” vyšlo zo mňa.
Teraz mi ostáva len dúfať, že mi Justin niečo povie.
,,Mason robil vždy problémy. V poslednom čase sa však správal pokojne, prestal brať drogy a s Martinom odvádzal skvelú prácu. Ten sa za neho zaručil a ja som nevidel dôvod, prečo mu nedať šancu, predsa, aj ja som ju dostal toľkokrát,” začal a ja som mu nechcela skákať do reči, len som ho pozorne počúvala.

,,Čo sa týka tých báb. Áno, je to pravda. Nie som na to hrdý, avšak je to súčasť toho, čím som bol. Som mladý, mám len 23 a rozhodujem sa pudovo, jasné, že urobím zlé rozhodnutie, kto nie? Získal som slávu, peniaze a všetky ženy ma chcú. Keď si puberte, v období, kedy sa najviac formuje tvoja osobnosť, a máš toto všetko – nevieš čo od rozkoše. Áno, mal som baby len na jednu noc, mal som také, ktoré som nevedel, ako sa volajú. Mal som také, ktoré ma chceli len preto, aby som ich dostal na nejakú akciu. V tej chvíli mi to nevadilo, videl som krásnu babu s dobrou postavou a neriešil som aká je alebo čo naozaj chce. Bol som rád, že ja som ten, s kým v tú chvíľu je. Rozumieš mi?” pozeral na mňa a v očiach som videla, že je ku mne úplne otvorený a na nič sa nehrá.

,,Nie všetko čo píšu sú hlúposti a priznávam, nesprával som sa práve ukážkovo. Ale kto áno? Kto do mňa môže hodiť kameňom s tým, že on je bez viny? Neľutujem svoje činy, urobil by som to tak ešte raz. A prečo? Lebo to zo mňa urobilo takého človeka, akým som dnes. A zjavne som tým všetkým musel prejsť a prešiel by som tým ešte raz, ak by som vedel, že na konci tej cesty budeš ty,” pohladkal ma po líci a vzal moju tvár do dlaní.
,,Chceš byť so mnou aj po tom všetkom?” spýtal sa s malou dušičkou a ja som presne vedela odpoveď.

,,Prišiel si ako blesk z jasného neba. Môj život je zrazu lepším miestom, lebo si v ňom ty. Navyše, to čo bolo, bolo. Nerada sa sústredím na minulosť alebo budúcnosť. Žijeme život teraz a práve pre túto chvíľu chcem žiť a teším sa z nej. Že si so mnou, že ma pevne držíš, že ma pobozkáš, a že spolu zaspíme a ráno sa zobudíme,” usmiala som sa, prehrabla som mu vo vlasoch a pobozkala ho.

Foto: Instagram

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Zora
Šéfredaktorka, ktorá sa stará o to, aby ste vždy mali tie najnovšie a najzaujímavejšie informácie. Miluje arašidové maslo, New York a kávu. Raz bude mať namiesto obývačky obrovskú knižnicu a záhradu plnú pivoniek. :)