Justin ma vzal do izby a snažil sa ma utíšiť. Po chvíli váhania som mu však všetko povedala a celú situáciu objasnila.
,,Ten bastard, zabijem ho!” buchol päsťou do stola a na čele sa mu objavila veľká žila, ktorá len symbolizovala to, že je skutočne veľmi naštvaný.

,,Idem ho nájsť, a prisahám…oľutuje, že na teba položil tie smradľavé paprče!” kričal rozčúlený Justin.
Chcela som ho utíšiť a upokojiť, nemohla som dovoliť, aby šiel von a pobil sa. Nešlo mi o toho chalana, bála som sa o Justina. Bol skutočne rozčúlený, takého som ho ešte nevidela. Ako nahnevaný tiger, ktorý zrazu nevnímal nič navôkol, len svoju zúrivosť.
,,Bejby, upokoj sa. Som v poriadku, buď tu so mnou, nenechávaj ma tu samu,” prosila som ho.
,,Vieš čo, mám nápad…Vydrž,” povedal, sadol si vedľa mňa, silno ma držal v objatí a druhou rukou vyťahoval mobil.
,,Rory, vezmi Lisu. Odchádzame späť na hotel. Vezmem Ivy, stretneme sa pri člne ok?” a zložil.
,,Odchádzame?” pozrela som na neho.
,,Nebudem s tým idiotom na jednej lodi, navyše chcem, aby si bola v bezpečí.
Okamžite odchádzame preč, niekde, kde je pokoj. Zajtra pošleme po zvyšok vecí,” povedal Justin a bozkával mi vlasy tak, aby som sa utíšila a nebála sa.
,,Počkaj, čo Martin a ostatní?” spýtala som sa, no nápad, že by sme odišli sa mi veľmi páčil.
,,Nezáleží na tom. Martin to pochopí, neskôr mu napíšem. A ostatní ma nejako nezaujímajú,” a preplietol si so mnou prsty.
,,Zlato, prepáč mi. Prepáč mi, že som tam nebol,” vyčítal si a znova sa mi ospravedlnil.
,,Justin… Predsa, ty za to nemôžeš. Bála som sa. Bála som sa, že sa stane niečo, čo už nebudem môcť vrátiť späť. Avšak ani na sekundu som nezaváhala a neprestala si myslieť, že aj keby sa mi od neho nepodarilo utiecť, že by si mi neprišiel na pomoc. Ja viem, že by si prišiel,” upokojovala som teraz pre zmenu ja jeho.

predchádzajúcu časť nájdeš >>tu<<

Vzala som si nejaké veci, Rory zatiaľ napísal Justinovi, že sú na ceste k autu a čakajú nás v člne. Keď sme vychádzali z dolných kajút, uvidela som ho. Uvidela som toho debila, ktorý ma tak vystrašil. Justin ho zazrel tiež. Stále som ho držala za ruku a intuitívne som sa za neho skryla. Zároveň som ho však držala, aby neurobil nejakú hlúposť.

Neudržala som ho však dosť.
Justin sa celkom pokojne vybral k Masonovi. Ten stál otočený chrbtom a vo veľkom sa bavil s nejakými babami.

,,Hej!” Justin ho chytil za rameno a prinútil ho, aby sa k nemu otočil a pozrel sa na neho. Hudba prestala hrať, Martin si ihneď všimol, že sa niečo deje.
Ja som sa rozbehla k Justinovi, bála som sa, že mu ten debil niečo urobí. Po tom, ako sa zachoval ku mne, som si nemohla byť istá, či to nie je nejaký blázon, ktorý nemá problém vytiahnuť zbraň.
Tak ako bolo na palube asi 50 ľudí, všetci postupne stíchli a oči všetkých sa upierali na Justina a Masona.
,,Justin , bráško, čo sa deje?” pribehol k nemu Martin a nechápavým výrazom pozeral raz na Justina, raz na Masona.
,,Nevrav, že ten debil znova niečo spôsobil, ak áno, je to posledná kvapka,” nahnevane povedal Martin, bolo zrejmé, že Mason už nejaké problémy mal.

,,Počúvaj ma pozorne. To, čo si dnes urobil, si urobil naposledy. Postarám sa, aby si už nikdy nedostal žiadnu prácu, aby si žobral na ulici aj o posledný cent, a aby o teba už nikdy nikto nezakopol,” hovoril mu Justin a bol pri ňom veľmi blízko, videla som, ako zviera ruky do päste.
,,Upokoj sa, predsa sa nič nestalo. Čo si taký? Veď je to len obyčajná kur*a, nikdy si s tým nemal problém, tak čo vyvádzaš teraz?” strčil do neho Mason a ja som vedela, že toto sa v žiadnom prípade neskončí dobre.
,,Nechcem sa biť, to by som ťa musel zabiť. Vypadni odtiaľ!” znova ho varoval Justin, videla som, že sa poriadne drží, aby nevypenil.
,,Trhni si!” povedal mu Mason a z ničoho nič mu jednu vrazil. Justin nestihol zareagovať, pudovo mu to vrátil a už ležali ako takí dvaja kohúti na zemi.
Kričala som, nech to nechajú tak, bolo jasné, že ma nikto nepočúval. Buchla som do Martina a kričala na Roryho, nech ich okamžite oddelia, môj krik aj tak nebudú rešpektovať.

Rory to začul a ihneď pribehol, dvihol Justina a snažili sa chalanov oddeliť.
Padlo ešte zopár hnusných nadávok a rovnako aj viet na moju adresu, na ktoré radšej nechcem myslieť. S Justinom sme odišli na čln a odplávali na breh. Celú cestu sme nepovedali ani slovo. Justin len strašne nadával, bolo vidieť, že aj Rory sa bojí hocičo povedať.

Držal ma, nepustil ma ani na sekundu. Videla som však, že má zranené ústa a hánky na rukách mu krvácali. Dala som mu pusu na ruku a pošepkala mu, že už je všetko v poriadku. Lisa sa na mňa nechápavo pozerala a Rory bol prvýkrát v živote vážny. Nevtipkoval, ani sa nesnažil zaujať, skrátka len šoféroval a mierili sme rovno na hotel.

Foto: Twitter

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Zora
Šéfredaktorka, ktorá sa stará o to, aby ste vždy mali tie najnovšie a najzaujímavejšie informácie. Miluje arašidové maslo, New York a kávu. Raz bude mať namiesto obývačky obrovskú knižnicu a záhradu plnú pivoniek. :)