,,Poď, necháme ich trocha tak, Martin ťa chce viac spoznať,” a chytil ma za ruku. Ja som ho však intuitívne pustila.
,,Deje sa niečo?” spýtal sa začudovane.
,,Prepáč, to bol impulz. Je tu veľa ľudí, nevedela som, že…” nedokončila som a Justin mi skočil do reči.

,,Si moje dievča? Si. Nie je tu nikto, pred kým by som to mal tajiť. Ak s tým niekto pôjde do novín? Tak nech ide. Nezáleží mi na tom. Chcem ťa držať za ruku, a chcem robiť toto,” pritiahol si ma k sebe a pred všetkými ma pobozkal. Aj keď som mala pocit, že na náš čumí snáď každý, opak bol pravdou, skoro nikto si nás nevšímal a ja som sa cítila normálne. Úplne normálne. Ako keď ste na prvom rande s vašou láskou.

,,Ako sa ti to páči? Môže byť? Máš nejaké špeciálne želanie?” pýtal sa ma Martin ohľadne hudby, ale nemala som mu čo vytknúť, zábava bola skvelá.
Popíjala som svoj Cosmopolitan a vlnila sa do rytmov hudby, ktorú Martin púšťal. Justin bol celý čas pri mne, bolo fajn vedieť, že ho mám tak blízko.
,,Čaaau bráško, poď na pivo, zafajčíme a pokecáme, dlho som ťa nevidel,” ocitol sa niekto Justinovi za chrbtom a chalani sa okamžite objali.
,,Ahoj Paul, jasné, sekundu,” povedal mu Justin a už sa nahýňal ku mne.
,,Bejby, pojdem s Paulom k baru, vydržíš to bezo mňa?” a vtipne našpúlil pery, aby som ho pobozkala.
,,Jasné, akurát mi sem prosím pošli Liz, neviem kde sa túla,” a dala som mu pusu.
Justin na mňa žmurkol a odišiel. Ja som vytiahla mobil, že zavolám Liz, no potrebovala som odísť niekde ďalej od toho hluku a vlastne, tiež som si chcela zapáliť. Odišla som až na kraj paluby a pozorovala hladinu.

,,Ahoj, môžem ťa poprosiť o oheň?” dvihla som hlavu a uvidela pred sebou veľmi sympatického chalana v čiernom krátkom tričku s hlbokým véčkovým výstrihom a strapatými vlasmi. Nepoznala som ho, vlastne som ho videla prvýkrát v živote. Aj keď sa mi zdalo, že z neho troška razil alkohol, nevyzeral byť opitý.
,,Určite, nie je problém,” usmiala som sa a vytiahla zo zadného vrecka malý zapaľovač. Pripálila som mu a čakala, že odíde. Ale stále pri mne stál, nevedela som, o čom sa s ním mám preboha rozprávať.
,,Ahoj, ja som Mason, ty si Ivy však?” a podal mi ruku.
Odkiaľ dopekla vie, ako sa volám?
,,Zdravím, áno som Ivy. Nevedela som, že som tu taká populárna,” snažila som sa pôsobiť milo, no veľmi som túžila zistiť, na základe čoho vie, že som Ivy.
,,Jasné, Justin o tebe hovorí na každom kroku,” žmurkol, vytiahol mobil a začal scrollovať nástenku na Twitteri.
,,Ou, aha. Tak ma teda teší, Mason. Len ja neviem s kým mám tú česť,” snažila som sa o nejakú plynulú konverzáciu.
,,Spolupracujem s Martinom, chodíme na spoločné akcie, pomáham mu s postprodukciou,” vysvetľoval a celý čas zo mňa nespúšťal oči. Fajn, bol milý a fešák, ale nebolo mi to dvakrát príjemné.
,,Ako to všetko zvládaš? Nejde ti to hore krkom? Všetky tie médiá?”
Nechápem, čo sa ma to všetci dnes pýtajú, už som na to začínala byť pekne alergická.
,,Nerozumiem asi otázke,” zvráštila som obočie a zahasila cigaretu, pripravená na odchod. Nebola som schopná znova počúvať tie žvásty o tom, ako sa k Justinovi nehodím a ako si mám dávať pozor.

,,Tak poznáme tieto Justinove baby, aj tak ho to o chvíľu prejde a presedlá na iné “zvieratko,” a začal sa smiať ako primitív.
,,Prosím? Nebudem toto počúvať,” a vybrala som sa preč, v tom ma však chytil za ruku.
,,Hej, dievčatko. Nechceš si so mnou troška užiť? Zostane to medzi nami, prisahám. Ty budeš mať svoju popularitu a ja si troška vyvetrám vtáka,” vyšlo z neho a mne bolo na vracanie.
,,Nechaj ma, si normálny?” nemohla som sa však vymaniť z jeho zovretia a on sa ku mne priblížil úplne blízko. Boli sme na okraji lode, ostatní boli príliš ďaleko.
V tom ma chytil za tvár a začal ma bozkávať proti mojej vôli.
,,Pusti ma, pomooc!” kričala som, avšak nikto nebol na blízku a hudba bola príliš hlasná. Začal mi vyzliekať tričko a ja som sa neskutočne bála.
,,Prosím, prosím pusti ma. A ja prisahám, že to nikomu nepoviem,” prosíkala som ho cez to, ako ma nasilu bozkával na krku.

,,Presťan, poznám také ako si ty. Iné, ktoré Justin prášil s tým nikdy problém nemali a užili sme si stále veľa zábavy,” hovoril a neprestával ma stláčať za ruky, čo ma veľmi bolelo.
Ťahal ma za vlasy a ja som len premýšľala, ako od neho okamžite utiecť. Neprestával ma bozkávať a ja som v tom momente dostala len jeden nápad. S nohou, ktorú som mala ako tak voľnú, som ho veľmi silno kopla medzi nohy, videla som to vo filme, avšak nevedela som, či som dosť silná na to, aby som to zvládla.
Keď som ho kopla, prestal a chytil sa za rozkrok. Uvidela som šancu a okamžite som utekala preč.
,,Ty potvora, počkaj!” kričal za mnou, ja som nič nevnímala a snažila sa utekať.
Nechcela som, aby ma niekto videl, najkratšou cestou som zamierila do podpalubia, tam však stál Justin.
,,Ivy, preboha, čo sa ti stalo???” nervózne na mňa pozrel, ja som si ho skoro nevšimla, aká som bola preľaknutá.

,,Nič, nechaj ma, potrebujem ísť do izby.” nechcela som, aby sa ma dotýkal, ani aby ma čo i len videl. Cítila som sa veľmi previnilo a nechcela som, aby videl, že sa bojím.
,,Ivy, doparoma, počúvaj ma. Máš rozmazaný rúž a roztrhnuté tričko. Bejby, čo je?” nechápal a stále sa ma niečo pýtal. Ja som nevydržala a strašne som sa rozplakala. Objala som ho.
,,Bože, ty sa celá trasieš,” silno ma privrel k sebe.
,,Drž ma prosím a nič sa nepýtaj,” pošepkala som mu a slzy mi tiekli potokom.

Foto: Twitter

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Zora
Šéfredaktorka, ktorá sa stará o to, aby ste vždy mali tie najnovšie a najzaujímavejšie informácie. Miluje arašidové maslo, New York a kávu. Raz bude mať namiesto obývačky obrovskú knižnicu a záhradu plnú pivoniek. :)