,,No hoooovor! Čo je nové? Čo sa udialo za ten čas, čo sme spolu neboli?” vypytovala sa natešená Lisa a bola ako taká malá naspídovaná veverička.

,,Och zlatíčko, ani nič. Celé dni sa bláznime alebo vylihujeme na slnku. Stvárame hlúposti alebo sa len tak rozprávame a užívame si, že sme ďaleko od všetkého a nejak sa nám úspešne darí. Aj keď je pravda, že pri potulkách mestom sme stretli pár fanúšikov a otravných fotografov,” vyhrnula som na Lisu, ktorá sa zatiaľ rýchlo prezliekala.
,,A si spokojná Ivy? Ja len nechcem, aby sa ti niečo stalo,” povedala z ničoho nič.
,,Čo by sa mi malo stať?” nechápavo som na ňu pozerala a trocha som znervóznela.
,,Ivy, ty si to stále neuvedomuješ? Proste, pohybuješ sa na veľmi tenkom ľade. Chodíš s Justinom Bieberom. To nie je len tak. Možno teraz to je pokojné, ale vidíš sama, že ho prenasledujú na každom kroku. Vieš, že si mi ako sestra, a že chcem pre teba to najlepšie,” vysvetľuje Lisa, ktorá sa prestala obliekať, sadla si ku mne a chytila na za ruku.

,,Zlato, ty nevidíš, že mne je najlepšie s ním?” Skoro som mala slzy na krajíčku, mala som pocit, že ani mne najbližšia osoba ma nechápe.
,,Dobre, vieš, že budem s tebou v dobrom, v zlom, v najlepšom aj v najhoršom. Takže neriešme hlúposti a poďme sa baviť. Videla som tam pár pekných kúskov,” zaklipkala na mňa očami a dala mi veľkú pusu na líce.
,,Počkaj, ako pár pekných kúskov, čo ty a Ryan?” nechápavo som vygúlila oči.
,,Ryan je Ryan. Zistila som, že to nie je chlap na vzťah a hlavne, nemal vyriešené veci s Ashley. Viem, že miluje ju, a že by sa k nej skôr či neskôr vrátil. Nechcem byť niekoho náhrada alebo hrať tretie husle. Rozišli sme sa v dobrom, je to fajn chlap. Navyše sme sa dohodli, že ak budeme ešte o pár rokov sami, tak potom sa tajne v Thajsku vezmeme a splodíme veľmi veľa detí,” povedala Liz a obe sme sa strašne rozosmiali.
,,Tak ok, to mi ešte porozprávaš, poďme sa baviť,” a chytila som ju za ruku.
,,Inak, vyzeráš bohovsky počúvaj,” otočila som sa ešte na ňu medzitým, ako som ju ťahala za ruku.

Vyšli sme hore na palubu, kde sa už vo veľkom rozbiehala párty. Ani som si neuvedomila, aká je tá loď vlastne obrovská, až pokým som si nevšimla všetkých tých ľudí. Ja vážne nechápem ako a kedy sa sem dostali. Viete však, čo bolo na tom najlepšie? Že sme boli na totálne otvorenom mori. Bola krásne jasná nočná obloha a nikde nebolo nikoho. Ani živej duše. Žiadny strom, na ktorý by sa zavesili papparazzi, ani žiadna loďka, v ktorej by ležal rybár s objektívom. Uvedomila som si však, že je tu aj veľa dievčat, ktoré som predtým nikdy nevidela.
Síce mi bolo jasné, že ich sem dotiahol Rory s Martinom, ale aj tak. Nikdy som nebola typ žiarlivej stíhačky a ani teraz to nemienim zmeniť. Vyrovnala som sa s tým, že Justin je proste príťažlivý asi tak pre 158% percent populácie a či chcem alebo nechcem, aj tak ho všade prenasledujú samé baby. Fanynky sú fanynky, tie skutočné ho neberú ako objekt túžby, ale potom sú tu aj také baby, ktoré by mu podstrčili aj svoje nahé telá bez spodnej bielizne, len aby sa s nimi vyspal.
Poznám Justina. Viem, že ma miluje, a že aj keď je to veľký lichotník, flirtovník a gentleman, nikdy by nespravil nič, čím by mi ublížil.

Práve som ho zazrela. Stál opretý o DJský pult a rozprával sa s Martinom. Nevedela som však, či je vhodné ísť za ním alebo či mu nebude vadiť byť so mnou pred cudzími ľuďmi. Predsa len, nepoznáme ich, nie je to ako keď sme spolu pred priateľmi. Len som na neho žmurkla a on mi poslal vzdušnú pusu. Bola som rada, že sa baví, tiež si určite mali veľa čo povedať.
,,Čo si dáme honey?” spýtala som sa Liz a zamierila som k otvorenému improvizovanému baru, ktorý celé popoludnie Rory starostlivo pripravoval, vyzdoboval a doplňoval rôznym alkoholom.
,,Neviem, na čo máme chuť? Nejaký drink? Cosmo?” navrhla Liz a nemohla ani povedať lepšie.
,,Jasnéééé, dnes sa dáme na dámy. Bude to Cosmopolitan. Teda ak to Rory zvládne,” zasmiala som sa.
,,Rory? Kto je Rory?” žmurkla na mňa Lis a zatvárila sa záhadne, ale zároveň záhadne zvedavo.
,,Rory? To je blázon číslo jeden, myslím, že ti nebudem viac hovoriť, musíš ho spoznať sama,” zasmiala som sa a obe sme spolu mierili k baru.
,,Óóó, koho mi sem nebesia poslali? Moju super-mega-pecka kamošku Ivy, a táto krásna a očarujúca mladá slečna?” zasekol sa Rory a bolo vidieť, že jemne znervóznel, dokonca som mala pocit, že si tie svoje strašné vlasy dokonca snažil upraviť.

,,To je Lisa. Moja najlepšia priateľka, tancuje s Justinom na turné. Liz, to je Rory. Rory Kramer,” predstavila som ich, ten blázon okamžite preskočil malý pultík a tváril sa ako ohromný gentleman. Bez trička, s tými jeho bujarými vlasmi, príveskami na krku a v čiernych kraťasoch, ale vyzeral celkom schopne.
,,Teší ma, čím vám poslúžim mladá dáma?” vzal jej ruku a jemne ju pobozkal.
,,Jemine Rory, ja z teba odpadnem. Nebaľ mi tu kamošku, ale švihaj nám namiešať drinky,” prekrútila som očami, tie jeho finty som totiž veľmi dobre poznala.
,,Vidíš? A takto sa ku mne správa celý čas,” vyplazil na mňa jazyk a ja som mala pocit, že vedľa mňa stojí osemročný chalan.
,,Čo to bude dámy?” spýtal sa.
,,Cosmopolitan, a vieš čo? Sprav nám rovno dvojitý,” zavelila Liz a prehodila si tie svoje obrovské kučery na druhú stranu.
Rory zjavne nepotreboval viac, nemohol z nej spustiť oči.

Lisa

Kým nám namiešal drinky, zjavil sa pri mne Justin.
,,Héééj, potvora. Kadiaľ chodíš? Táto loď nie je až taká veľká, aby si sa mi skryla,” pošepkal mi do ucha a dal mi malú pusinku na líce.
,,Ale no, neskrývam sa, trdlo, len sme sa trocha zarozprávali a teraz sa snažíme udržať Roryho na uzde, pretože mám pocit, že pri pohľade na Lisu mu o chvíľu spadnú nohavice,” zasmiala som sa a Justin vybuchol smiechom keď videl ako Rory hučí Lise do hlavy.

Foto: Facebook

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Zora
Šéfredaktorka, ktorá sa stará o to, aby ste vždy mali tie najnovšie a najzaujímavejšie informácie. Miluje arašidové maslo, New York a kávu. Raz bude mať namiesto obývačky obrovskú knižnicu a záhradu plnú pivoniek. :)