,,Ooou, tieto som na tebe ešte nevidel,” objal ma zozadu Justin a bolo krásne, cítiť jeho pokožku na tej mojej.
,,Asi preto, že som si ich kúpila len včera,” žmurkla som na neho a otočila sa k nemu. Boli to obyčajné čierne plavky, tentokrát som zvolila celý strih, no na chrbte boli veľmi rafinovane riešené, pekne odhaľovali celý chrbát a vpredu mi robili presne taký dekolt, aký som chcela.

Skrátka som ich musela mať. Vlasy som si dnes nechala rozpustené, slnko mi ich vyťahalo do príjemnej svetlej farby a úplne to vyzeralo, ako keby som si nechala spraviť čerstvé ombré. Samozrejme, nemohli chýbať slnečné okuliare a kde si pri taške som mala aj svoj obľúbený obrovský klobúk.
,,Si nádherná,” pochválil ma Justin a nepúšťal ma zo svojho objatia.
,,Čo máš dnes za lubom hm? Prečo zostávame na lodi?” neveriacky som sa spýtala a vedela som, že niečo chystá. Už som ho poznala nejaký ten čas a Justin mi proste nevedel klamať.
,,Ty ma vždy odhalíš,” a zastrčil mi vlasy za ucho, pričom sa stále hral s končekami.
,,Tak čo? Počúvam,” tlačila som sa na neho, lebo tak, ako prekvapenia milujem, nedokážem vydržať, ak už niečo odhalím.
,,Večer čakáme návštevu. Viac ti nepoviem,” tajnostkársky na mňa pozrel a milo sa usmial.
,,Takže Martin príde už dnes? A bude veľká párty čo? Ako poznám Roryho, určite si to nenechá ujsť,” rozžiarili sa mi oči a potešila som sa možnosti párty na vode, to som ešte nezažila.
,,Bejby, nechaj sa prekvapiť. Si strašne nedočkavá,” stlačil mi nos a niekoľko sekúnd ma zaň ťahal.
,,Trúúúbka, nechaj ma. Idem spraviť nejaké drinky? Na čo máš chuť?” pomaly som sa od neho vzďaľovala, no on ma stále držal za ruku.
,,Vieš čo, dám si len pivo. Nechóóď odo mňa,” a nechcel ma pustiť.
,,Ale no, večer ti to vynahradím,” a pobozkala som ho. Krátko ale dosť na to, aby som ho mala presne tam, kde som chcela.

Odišla som do palubnej kuchyne, bolo tam krásne. Mala som to tu veľmi rada. Jediné čo mi tu chýbalo, alebo teda, kto mi tu chýbal, bola Lisa. Síce šla domov k rodine a ja som jej to nemohla zazlievať, tiež si potrebovala oddýchnuť. Skajpujeme si dosť často a posielame si denne snáď milión videí a fotiek, ale nie je to také, ako keby bola tu.
Rory pustil nejakú hudbu a motal sa okolo mňa v kuchyni s mobilom v ruke.
,,Čo robiš? Blázon!” a schytila som mu šiltovku, ktorú som mu stiahla až úplne na tvár. Nechcela som, aby ma natáčal, nemala som to rada.
,,Toto je nepríjemná Ivy, avšak robí najlepšie drinky v meste,” povedal do mobilu a všimla som si, že nahráva niečo na Insta Story.
,,Tú nepríjemnú Ivy ti ešte spočítam,” a vyplazila som jazyk do telefónu.

Vyšla som von, podala Justinovi pivo, sebe som spravila len ovocné smoothie s množstvom ľadu.
,,Nech sa páči,” a pobozkala som ho na rameno. Justin stál na rohu lode a pozeral do neznáma. Milovala som ho, aký nádherný bol v plavkách. Milovala som každý roh jeho dokonalého tela, každé jeho tetovanie. A čo ma najviac dostávalo do kolien? Jeho “V” keď mal plavky tak sakramensky nízko. To miesto, kde som už už videla viac, ako bolo prístupné som skrátka nemohla prehliadnuť. Och Bože, stále mám z neho zimomriavky.
,,Nad čím premýšľaš?” postavila som sa vedľa neho.
,,Len tak, pozerám ako tu je krásne. Zostal by som tu s tebou navždy,” a pozrel na mňa.
,,Na nás Ivy. Na to, že nám je tak super,” žmurkol a mierne sa ku mne nahol.
,,Nemám ťa dosť, najradšej by som ťa zamkol do izby a bozkával ťa všade,” a úplne priblížil svoje pery k tým mojím.
,,Tak to urob,” povedala som a pozerala mu na ústa, ktoré som tak veľmi chcela bozkávať.
Justin ma nádherne pobozkal a svojím jazykom ma šteklil po celých ústach.
,,Budeme aj niečo robiť alebo sa tu len budete muchlovať?” zavrčal Rory, ktorý sa zjavne nudil.
,,Poprípade sa môžem pridať, hm?” a už sa vešal po Justinovi a snažil sa ho pobozkať na ústa.
,,Rory, musíme ti zohnať ženu,” jednoznačne som vyhlásila a ľahla si na lehátko.
,,Nie, s Justinom už nie je zábava odkedy si ho takto skrotila. Je z neho iný chlap a nevie sa poriadne uvoľniť.”
,,Prosím? Ja som ho skrotila? Nie je s ním zábava, to beriem ako urážku Kramer!” vyhŕkla som a trocha sa nad tým zamyslela.
,,Rory, netrep,” povedal Justin no ja som ho ihneď prerušila.
,,Počkaj Justin, ako to myslíš Rory, povedz mi. Myslíš, že bránim Justinovi, aby sa bavil? Mám vám tu zavolať nejaké štetky alebo vás oblievať alkoholom, aby ste sa zabávali?” fakt ma to trocha rozhodilo, musím priznať, že som asi aj neprimerane vybuchla, v tej chvíli sa ma to veľmi dotklo.
,,Ivy, chill. Nemyslel som to tak,” chlácholil ma Rory, no ja som už bola pekne naštartovaná.
Videla som ako sa Justin pozrel na Roryho, ten pochopil, že to prehnal.
,,Tak si pokojne choďte za ženskými, dajte si pivo, robte hlúposti a zabudnite, že som tu,” postavila som sa a odišla do kajuty. Nemala som náladu na tieto žartíky a ozaj som sa zamyslela. Justin mal úplne iný život. Čo ak mu chýba toto šantenie a vymieňanie dievčenských návštev?

Ach, mala som v hlave poriadneho chrobáka a nechcela som vidieť ani jedného z nich. Zrazu som sa cítila ako úplná hysterická krava a keď to takto berie Rory, jeho dobrý kamarát, ako to asi berie Justin?
Viem, možno zveličujem, ale dotklo sa ma to. Nechcem, aby sa kvôli mne zmenil.
,,Ivy, zlato. To som ja, otvor mi,” klopal Justin.
Nemala som chuť sa s ním baviť, avšak vedela som, že Justin za nič nemôže, a že moje detinské správanie nepomôže ničomu. Otvorila som dvere a hneď sa otočila a utrela si slzy, aby nevidel, že som plakala.

,,Láska, ty si plakala? Ale prosím ťa, bola to hlúposť. Vieš aký je Rory. Vždy preháňa a trepe jednu hlúposť za druhou. Nemôžeš ho brať vážne,” hovoril Justin, ktorý ma hneď chytil za ruku a chcel, aby som sa ne neho pozrela.
,,Nejde o to, čo povedal Rory. Ide o to, ako to naozaj je. Ako to cítiš ty? Myslíš si, že si iný? Že som ťa zmenila, a že si už neužívaš tak, ako inokedy?” otvorene a priamo som sa ho spýtala, nemala som čo stratiť.
,,A neklam mi. Neklam mi z ľútosti, sľúbili sme si, že si nebudeme klamať. Buď úprimný,” dodala som a sadla si na posteľ.

,,Budem k tebe maximálne úprimný. Áno, môj život sa zmenil. Nevyhľadávam toľko klubov, nevyhľadávam dievčenskú spoločnosť, nepotrebujem sa opiť na to, aby som sa zabavil. Jasné, že si s chalanmi po koncerte niečo dám, ale to je normálne a vždy si so mnou alebo o tom vieš. Nemám ti čo skrývať Ivy. Myslím, že ma za ten čas poznáš natoľko, že vieš, že ak by som spokojný nebol, tak s tým niečo urobím. Vždy som si žil tak, ako som chcel ja. Nikdy ma nikto neobmedzoval ani mi nič nezakazoval. S tebou som šťastný a to, ako sa teraz cítim a čo prežívam, by som nevymenil za nič. Stačí ti taká odpoveď? Nemám ti k tomu viac čo povedať. Nemala by si počúvať reči starého mládenca, ktorý si každú chvíľu niečo natáča na Insta Story,” usmial sa na mňa a nútil ma usmiať sa tiež.
Povedal to krásne a ja som si uvedomila, že má pravdu. Nezáleží na tom, kto čo povie, ale to, ako to cítime my dvaja a čo chceme práve my dvaja.

,,Milujem ťa. Nechcem o teba prísť. Prepáč…” nestihla som dopovedať a Justin mi položil svoj ukazovák na ústa, čím mi naznačil, aby som sklapla. Pozeral sa mi na tvár, prehrabol sa mi vo vlasoch a chytil moje líca do dlaní.
,,Ivy, si pre mňa svetlom na konci tunela a bez teba by som to nezvládol. Usmievaj sa, pretože ťa nerád vidím takúto, čo mám urobiť?” a začal robiť tie svoje všakovaké grimasy, krčil ústa a krútil s očami ako taká jašterica. Ihneď som sa začala smiať a odrazu moja zlá nálada zmizla.
,,Ty môj blázonko. Presne vieš, čo na mňa platí,” a pohladkala som ho po líci.
,,Chceš, aby ťa táto opička pobozkala, no povedz, chceš chceš?” a začal napodobnovať opicu, ktorá ma bozkávala na krku. Obaja sme sa zvalili na posteľ, smiali sa a bozkávali.

,,Poď von, zaplávame si trocha. Určite aj Rorymu je ľúto ako sa správal, nechaj ho vyžrať to, nech sa ti pekne ospravedlní,” povedal mi Justin tými svojími psími očami. Nemohla som odolať. Nikdy mu neodolám a nikdy mu nebudem vedieť povedať nie.

Foto: Twitter

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Zora
Šéfredaktorka, ktorá sa stará o to, aby ste vždy mali tie najnovšie a najzaujímavejšie informácie. Miluje arašidové maslo, New York a kávu. Raz bude mať namiesto obývačky obrovskú knižnicu a záhradu plnú pivoniek. :)