Grécko bolo nádherné. Je pravda, že som to mala vždy blízko, ale nikdy som tam nebola. Nakoniec sme si výlet trocha predĺžili, z pôvodného týždňa sme tu zostali ešte o čosi viac. Vyskúšali sme hádam všetko. Od vodných skútrov, cez bláznivú naháňačku na štvorkolkách, nočný život, ohňostroje, rybačku až po zaujímavé potápanie.

S Justinom sme sa už neskrývali. Teda, jasné. Pred médiami to také jednoduché nebolo, a vedzte, že sme ich mali za sebou všade. Ale naši priatelia o nás vedeli a nám sa tak lepšie dýchalo. Cítili sme sa oveľa viac slobodní a nič nás nemohlo zastaviť v tom, aby sme si užívali jeden druhého a navzájom sa mali radi.

Bolo pre mňa veľkou cťou spoznať Roryho Kramera. Ak som si celý čas myslela, že Justin je jedno veľké dieťa a že spolu dokážeme robiť všetky tie hlúposti, čo napadnú len päťročné deti, mýlila som sa. Rory jednoznačne zapadol do partie a väčšieho usmievajúceho blázna som ešte nevidela. Okrem toho, že nás s Justinom pravidelne ráno budil, robil nám zle, tak všetko natáčal a vyrábal neplechu všade, kde sa ocitol. S Rorym som si sadla v každom ohľade, dokonca sme sa veľa rozprávali o mojej práci a o tom, či by som sa nechcela vykašľať na celé Teen Vogue a ísť vlastnou cestou. Tvoriť a vymýšľať kolekcie a oblečenie aké by mi len napadlo. Je pravda, že na túto tému som sa bavila aj s Justinom, ale zatiaľ som to nechcela riešiť. V Teen Vogue som ľuďom vďačná za to, čo teraz mám, aké mam kontakty a aké všelijaké práce mi dohodili. Určite by som ich len tak nenechala. Aj keď je pravda, že tvoriť kolekcie pod vlastnou značkou by pre mňa bol splnený sen. A ako mi stále omieľa Justin, sny si treba plniť.

,,Bejby, kde si? Si hotová? Vyrážame na jachtu, ponáhľaj sa. Dnes v noci zostaneme spať na mori,” kričal na mňa Justin a ja som si do veľkej bledomodrej tašky balila posledné veci.
,,Áno, bejby. Nezabudni si nič. To by bola škoda, ak by si nemala plavky,” vŕtal do mňa Rory a vtipne napodobňoval Justina, ktorého to rozosmialo ešte viac.
,,Veď vy dvaja sa ešte nasmejete,” ironicky som podotkla a zišla dole schodmi.
,,Zlato, musím si vziať aj laptop, potrebujem dokončiť nejaké články a v noci spravím návrhy pre európske turné, čas nás tlačí,” vysvetlila som ten zabalený počítač.
,,Jasné, rozumiem ti, avšak pochybujem, že budeš vládať niečo robiť,” povedal Justin a priblížil sa ku mne.
,,Najprv ťa zničím vo vode, potom v posteli,” pošepkal mi do ucha a ja som okamžite vyprskla smiechom.
,,Heeej, holubičky, nezdržujte. Čaká nás krásny deň na mori, môžeme vyraziť?” nevedel sa dočkať Rory a nakoniec sme teda vyrazili. Okrem Roryho nám počas celého výletu robil spoločnosť aj Chris Burkard, skvelý fotograf a dobrý Justinov priateľ, s ktorým spolupracoval aj keď točili klip k I´ll Show You na Islande.

Justin mi sľúbil, že ma tam jedného dňa vezme. Musí tam byť prenádherne a okrem Nového Zélandu, Grónska a Brazílie je to jedno z miest, ktoré skrátka musím navštíviť. Medzi chalanmi som sa vôbec necítila nesvoja, práveže s nimi bolo super. Všetci mi boli ako starší bratia, navyše som sa veľmi tešila na Martina, ktorý nás mal prísť pozrieť zajtra.

Mala som rada jeho hudbu, spomínam si, že jeho prvý hit bol zároveň aj mojou prvou skladbou, ktorá sa mi spája s Amerikou. Spomínam si na prvú párty na Manhattane, kde som sa vo víre alkoholu zvíjala na parkete keď hral Garrix. Hah, kto by to bol povedal, že teraz si s ním dám obed a pravdepodobne ho uvidím v plavkách.

,,Na čo myslíš?” chytil ma Justin za ruku a pohladkal ma po nej.
,,Čo budeme dnes obedovať?” ihneď som odpovedala.
,,Bráško, milujem tú tvoju ženskú. Myslí na jedlo skoro tak často ako ja. Ivy, máme niečo spoločné, nechceš popremýšľať, že aj z nás dvoch by bol skvelý pár?” podpichoval Rory.
,,Možno by sme skvelý pár boli, ale keď ja milujem tieto oči a tieto neposlušné vlasy,” a prehrabla som sa v Justinových vlasoch. Och Bože, ako veľmi rada som sa mu hrala s vlasmi.
,,Dobre, dobre. Rozumiem, ale ak by ťa pustil k vode, budem tu,” neprestával žartovať.
,,Ty si pako!” Justin mu strelil poza ucho a ja som hodila tašku na prvú lavičku, ktorú som na jachte našla.
,,Wau, je tu nádherne. Kam vlastne pôjdeme kapitán?” spýtala som sa pozerajúc na Justina.
,,Chcelo by to niekde na otvorené more, hlavne nech nie sme nikomu na očiach a nech si môžeme poriadne zaskákať,” dvihol obočie a už dával inštrukcie chalanom.

Vyzliekla som si tričko a šortky, zopla si vlasy a tešila sa, ako sa vycapím na roh lode a pekne sa vyhrejem na slniečku. Aj keď pri týchto troch šibaloch som nikdy nemohla vedieť, čo vymyslia.
Keď som sa tak zapozerala na Justina, videla som, aký je šťastný. Aký je spokojný a ako sa krásne usmieva. Ten pohľad ma robil spokojnou a vedela som, že nikde na svete by som nebola radšej.

Foto: YouTube, Twitter | Video: YouTube

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Zora
Šéfredaktorka, ktorá sa stará o to, aby ste vždy mali tie najnovšie a najzaujímavejšie informácie. Miluje arašidové maslo, New York a kávu. Raz bude mať namiesto obývačky obrovskú knižnicu a záhradu plnú pivoniek. :)