Ako sme sa tak bavili a smiali na mojich zážitkoch z leta prišla reč aj na NEHO.
,,A s Justinom ako? Je to zlé? Skutočne o ňom nechceš nič vedieť?” spýtala sa ma s malou dušičkou a mierne sa usmiala, dúfajúc, že ju úplne neodbijem. 

,,Úprimne? Zomieram túžbou vedieť, ako sa má. Ale druhá strana môjho srdca si praje navždy zabudnúť,” a sklopila som zrak.
Zhlboka som sa nadýchla a ťažko vydýchla. Ozaj ma to trápilo.
,,Čo je s tou Sofiou? Ako sa k nemu správa? Fakt ju miluje? Povedz mi niečo, aj keď to bude akokoľvek bolestivé,” vyšlo zo mňa nakoniec.
,,Miluje? To pochybujem. Justin je teraz naštvaný na celý svet. Potrebuje si niečo dokazovať. Všade sa s ňou vláči, zrušil si Instagram, prestal followovať plno priateľov, nekomunikuje ani so mnou či Hailey. Kompletne nás všetkých odstrihol, a to len preto, lebo sa nám tá malá podlá blondína nepozdáva. Ja nevravím, že je to zlý človek, možno pri nej našiel niečo, čo mu chýbalo, avšak s určitosťou ti viem povedať, že je ňou totálne zaslepený. Nemá zdravý úsudok. A ona to dobre vie. A patrične to využíva,” odchlípla si z citronády a prehodila vlasy na druhý bok.

,,Počkaj, chceš mi povedať, že nie si s Justinom v kontakte? Ako, že vôbec?” vygúlila som oči a spýtala sa pre istotu ešte raz.
,,Nie. Všetkých nás odstrihol. Ale, na druhej strane sa mu ani nečudujem. Po tom tvojom liste by som chcela skočiť z Empire aj ja,” dvihla obočie a zjavne čakala na nejaké bližšie vysvetlenie.
Ja som absolútne nerozumela, o čom hovorí.
,,Po akom liste? Aký Empire? Čo?” stiahla som si vlasy do gumičky a spozornela ešte viac.
,,Ivy, ty si niečo pila?” a pričuchla k môjmu poháru s limonádou, vzápätí pokračovala.
,,Justin nemohol niekoľko dní vystupovať, nevychádzal z hotelovej izby, s nikým sa nebavil. Veľa pil a úplne sa zanedbal,” to, čo hovorila Kendall mi pripadalo ako totálne najväčšia kravina na svete.
,,Kendall, môžeš mi preboha povedať, o čom to tu točíš? Ja neviem o žiadnom liste. Ja som nechala list? Blúzniš?” snažila som sa ju presvedčiť o svojej pravde.

,,Zlato, viem, že to možno bolo impulzívne a reagovala si v zápale nervov. Mne to môžeš povedať, ja ťa neodsúdim. Aj keď, Justin si to nezaslúžil. Fakt ťa miloval,” dokončila Kendall.
Ja som toho všetkého mala akurát tak plné zuby.
,,Dofrasa Kendall!! Ja som Justinovi neposlala žiadny list! Veď kur*a, ja som tu trpela celé tie mesiace, ja som sa trápila, ja som nechala prácu, ja som sa odsťahovala, ja som stratila všetko!” totálne som vybuchla.
,,Ivy, pokoj,” snažila sa ma uchlácholiť.
,,Fajn, verím ti. Ale čo sa potom stalo?” Kendall v momente schytila do ruky svoj najnovší iPhone a netrpezlivo niečo scrollovala medzi emailami.
,,Čítaj,” a ukázala mi konverzáciu s Justinom.

Všetko to bolo divadlo. Nechala mi list. Nestál som jej ani za to, aby mi to povedala do očí. Nikdy skutočne nemilovala. Všetko to bola hra. Chcela len popularitu a pár známych navyše. Nikdy jej na mne skutočne nezáležalo. Všetky tie hlúposti o Bohu, o otvorenosti, o tom aká je skromná a ako vo mne vidí niečo viac, bol čistý bullshit! Skončil som Kenny, toto ma položí… Nikdy ma nikto nebude milovať kvôli MNE, len kvôli tej vy*ebanej sláve. Prečo?…

,,To je všetko, čo viem. Aj keď som sa mu snažila miliónkrát volať, nechávala mu odkazy, písala mu, chcela sa s ním stretnúť. Nikdy sa mi to nepodarilo. Scoo je z toho tiež na prášky, bojí sa o neho,” vravela.
Ja som to čítala ako obarená a stále som nechcela veriť tomu, čo som videla. Bolo to tam čierne na bielom. Ale veď to boli totálne sračky.

,,Čo je to? Ja som mu nikdy nič také nepovedala. Veď naposledy sme sa videli vtedy v šatni. Keď sa priznal, že niečo mal so Sofiou. Čo to má znamenať?” stále som neveriacky krútila hlavou a znova a znova si čítala tú správu.
,,Počkaj, ako to myslíš? Všetci sme v tom, že tieto stavy má z toho, ako si mu zlomila srdce,” pýta sa.
,,Tak ja som zlomila srdce jemu? A to, že ma podviedol s tou malou modelkou to je v poriadku áno?” zarazene som sa spýtala.
,,Jasné, že nie. Nič ho neospravedlňuje, ale vieš, ako som to myslela.”
,,Neviem, čo to má znamenať, ale toto sa mi ani trocha nezdá. Niečo tu nesedí a ja zistím, čo sa v skutočnosti stalo,” povedala som rázne a v hlave mi vírilo neuveriteľné množstvo myšlienok.

Foto: Tumblr

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Zora
Šéfredaktorka, ktorá sa stará o to, aby ste vždy mali tie najnovšie a najzaujímavejšie informácie. Miluje arašidové maslo, New York a kávu. Raz bude mať namiesto obývačky obrovskú knižnicu a záhradu plnú pivoniek. :)