Cítila som sa ako nejaká zlodejka alebo prostitútka, ktorá sa snaží vkradnúť do cudzej hotelovej izby. Čo už. Využila som všetky konexie a Justin zariadil, aby som mala priechodný aj zadný vchod.

Dala som sa dokopy ešte v aréne, kde som hodila sprchu a nahodila sa do najnovších šiat, ktoré som si nedávno kúpila. Neboli vôbec drahé, ale chcela som niečo iné. Justin ma stále vidí v roztrahných džínoch či teplákoch alebo v jeho obrovských veciach z merchu, chcela som ho prekvapiť a dať si niečo fancy. Jednoduché svetlomodré šaty, ktoré mi odkrývali ramená a pekne obtiahli to, čo obtiahnuť mali som doplnila čiernymi nadkolienkami a jednoduchými lodičkami, aby som zas nepôsobila naškrobene, a aby som to stále bola ja.

Dvere v jeho hotelovej izbe boli pootvorené a ja som veľmi nevedela, o čo ide.
,,Justin? Si tu?” otvorila som ich viac a keď som vošla dovnútra, skoro som odpadla.
V celej miestnosti boli sviečky a všetko voňalo za vanilkou a škoricou. Keď som sa lepšie porozhliadla, na stole som uvidela prestreté pre dvoch, všade boli malé kytičky pivoniek a ja som si len od úžasu zakryla ústa. On nezabudol. Pamätám si, ako sme sa raz bavili o tom, že pivoňky milujem najviac na svete, a že raz budem mať obrovskú záhradu s týmito kvetmi.
V pozadí som počula hrať našu pieseň od Tracy Chapman – Fast Car, a to som už skoro mala slzy na krajíčku.

Okrem pivoniek som v malých krabičkách všade navôkol uvidela všetky moje obľúbené sladkosti – M&Ms cukríky, želatinové hadíky a Reeses čokoládky s arašidovým maslom. To ma fakt dostalo. To nebolo všetko. Pri stole stál Justin. Dokonalý ako vždy. Povedala by som, že dokonalejší, ako by som kedy v živote čakala. V krásnom tmavom smokingu, s uhladenými vlasmi dozadu. Usmieval sa na mňa a v ruke držal krásnu kyticu tmavobordových pivoniek previazanú hrubou bielou stuhou. Skoro mi vypadol mobil, ktorý som zvierala v ruke a kolená sa mi od dojatia poriadne triasli.

,,Tak čo? Je to dosť špeciálne pre moje špeciálne dievča?” povedal a prekrásne sa usmial. Och Bože, za ten úsmev by som vraždila.
Nedokázala som ani nič povedať, kabelku a mobil som položila na gauč a rozbehla sa k nemu. Hodila som sa mu do náručia a z očí mi vyšli slzy.

,,Čím som si ťa zaslúžila?” pozrela som sa na neho.
Justin mi rukou zotrel slzu z líca a stále ma držal za tvár. Ja som si jeho dotyk vychutnávala a chytila ho za ruku, ktorou mi hladil líce.
,,Čím som si ja zaslúžil túto chvíľu, a túto nádhernú a srdečnú ženu? Och Ivy, znamenáš pre mňa veľa, dnešný večer pre mňa znamená veľa a chcem, aby sme to boli my. Aby sme boli vždy k sebe úprimní. Prosím ťa, sľúb mi, že ma nikdy neoklameš. Len mi nikdy neklam. To jediné by som nezniesol. Ak mi niečo nebudeš chcieť povedať, stačí ak povieš – nechcem o tom hovoriť – a ja to pochopím. Ale nezaklam mi. Od teba by som to nezniesol. Rovnako to isté čakaj odo mňa, som a budem k tebe vždy na 100% úprimný,” povedal a uprene na mňa hľadel.
,,Sľubujem,” neváhala som a myslela som to skutočne od srdca.

Foto: Instagram | Video: YouTube

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Zora
Šéfredaktorka, ktorá sa stará o to, aby ste vždy mali tie najnovšie a najzaujímavejšie informácie. Miluje arašidové maslo, New York a kávu. Raz bude mať namiesto obývačky obrovskú knižnicu a záhradu plnú pivoniek. :)