Na druhý deň som sa zobudila v hotelovej izbe, spolu s Liz a ďalšími pár tanečníčkami. Nebudem vám ani hovoriť, že to tam páchlo vodkou a fakt som mala v jednej chvíli obrovskú zlosť, že sa Lisa takto doriadila. Nie, nie preto, že som nemohla zostať s Justinom, ale preto, že som sa o ňu fakt bála. Dnes má ďalšie vystúpenie, dúfam len, že sa dá dokopy.

Musela som ju nechať v izbe, dopoludnia som ešte mala vybavovačky ohľadom jednej kolekcie, ktorú mi Sue poslala na schválenie. A večer sme už mali byť v inom meste. Neviem dokedy tento hektický štýl života unesiem, ale nejako to neriešim. Viem, že budem s Justinom a to ma drží totálne nad vodou.
Stihla som vypiť tri kávy a vymeniť dva outfity a Liz sa mi ešte stále neozývala. Každopádne s ňou chcem prebrať posun v jej vzťahu s Ryanom, nakoľko fakt nerozumiem, kedy sa stihli takto zblížiť, najbližšie sa spýtam aj Justina, určite niečo vie.

Po pár mesiacoch…

Šou za šou. Koncert za koncertom. Skoro každý večer sme boli v inom meste, ak sme mali prestávku, tak možno tak jeden dva dni, ale to som s Justinom byť ani poriadne nestihla. Ak nebol v nejakej talkshow, tak bol v rádiu alebo na odovzdávaní cien alebo prespal celý deň, čo sa mu ani nečudujem.

To isté Liz. Behala všade s ním, na všetkých iných vystúpeniach mimo koncertov totiž tanečníci vystupovali s Justinom a ja som sa cítila veľmi sama. Stále v inom meste, stále v inej izbe. Väčšinou som svoj čas trávila vymýšľaním nových kostýmov alebo som pomáhala babám v Teen Vogue. Jednak som mala veľa času, ale na druhej strane som nevedela, kde mi hlava stojí. A hlavne, tak veľmi som chcela byť s Justinom. Tak strašne veľmi. Rešpektovala som však jeho prácu a vedela som, že ak to bude len trocha možné, nájdeme si na seba čas. Veď vlastne, aj keď prešlo pár mesiacov, nikdy sme sa o nás nebavili. Nevedela som, či sme pár alebo sme len dobrí priatelia, ktorí sa majú radi. Skrátka, bol môj? Alebo sme spolu vôbec nechodili?

Pred ostatnými sme sa však tvárili, že sme len priatelia. Jediná Lisa vedela, čo sa medzi nami stalo. Je pravda, že sme si skoro stále písali, že sme na seba žmurkali a posielali si neslušné smsky. Rovnako som vedela, že je veľmi riskantné, aby niekto vedel, že Justin a ja sa zbližujeme. Áno, párkrát ma zatiahol do šatne kde nikto nebol, a bolo nesmierne vzrušujúce bozkávať sa takto tajne, ale… Stačí mi to? Viem sa s týmto uspokojiť? Verím mu vôbec? Nie som pre neho len zábavka počas turné, kde chce mať nejaké dámske potešenie? Och, tie myšlienky ma pomaly ale isto privádzali do hrobu.

Najhoršie bolo, že aj keď sme chceli nejako fungovať, museli sme sa skrývať. Skrývať čo cítime. Ale, to som vedela od začiatku, vedela som, že to inak nepôjde. Avšak, som ochotná všetko riskovať a obetovať. On mi za to stojí. Neviem to vysvetliť, ale za to obdobie, čo som mala možnosť ho spoznať viac, som úplne zamilovaná. Teraz to už viem. Keď som videla, aký naozaj je, ako sa správa k svojim fanúšikom, aký je oddaný a ako všetko prispôsobuje tomu, aby boli práve oni spokojní, je to neskutočné. Na druhej strane je to všetko negatívne, ako ho iní ľudia odsudzujú, ako mu nadávajú či riešia, že má práve dredy. Kto má právo ho súdiť? Bohužiaľ, Justina súdia všetci. Nikto, skutočne nikto ho nepozná a nevie aký je. Má city, je veľmi emocionálny a veľmi oddaný priateľom, rodine a práci, ktorú robí. Keby ste ho videli, on jednoducho tvorí každý jeden deň, vždy si niečo hmká alebo vezme do rúk gitaru a skladá novú hudbu. Zistila som, že je nesmierne nadaný, talentovaný a preto je omnoho ťažšie čítať tú všetku špinu, ktorú píšu.

Jasné, za ten čas si zgustli aj na mne. Už sme spolu spali a využívam ho kvôli peniazom. Dokonca sa ozvali ľudia, ktorí ma vôbec nepoznajú a pochybujem, že ma niekedy stretli a uvádzajú nepravdivé informácie s tým, že sú veľmi dobre informovaný zdroj. Keď si týmto všetkým prejdete, prestanete to vnímať a riešiť. Aj keď to zabolí, keď sa na titulke ocitne vaša fotka, ako ste si len po koncerte chceli dať s ostatnými večeru a nakoniec sa z toho vykľuje to, že som nepoctivá malá mrcha, ktorá nevie, akoby sa dostala na vrchol. Je to ťažké, verte mi. Ale Justin mi dáva silu. Každý deň.

Teším sa, že prichádza leto, a že si všetci trocha oddýchneme. Že sa pokúsime si to užiť, a že spolu budeme viac. Že vymyslíme nejaký spôsob, v ktorom si urobiť náš malý svet nedostupný.

Justin bol vždy opatrný, on už vedel ako na to. Chcel ma chrániť pred všetkým a pred všetkými. Ale ak sa pýtate, či sme spolu niečo mali – nie. Justin je ohromný gentleman. Nie je hulvát, ktorý využije chvíľu niekde na toalete a strhne zo mňa šaty len preto, že má chuť. Aj keď verte mi, ja som mala chuť to urobiť. No s ním to bude špeciálne. Výnimočné, špeciálne, nádherné a nezabudnuteľné. Chceme si spraviť výlet do Grécka, teda uvažovali sme nad tým. Pridal by sa aj Rory Kramer a ešte pár známych, bola by to pecka. Verím, že všetko vyjde.

Večer sa máme stretnúť s Kendall a po tomto poslednom koncerte balíme kufre a utekáme na dovolenku. Veľmi sa teším, no zároveň mám obavy. Navyše… Stále je tu Sofia. Justin nás už aj oficiálne predstavil, no z tej baby nemám ani trocha dobrý pocit. Možno je to jej bariéra, ktorú si predo mnou vytvorila a nechce si ma pripustiť k telu. Za to Justina si k telu pripúšťa až veľmi a celkom ma to znepokojuje. Nechcem ale pôsobiť ako hnusná žiarlivka a ako som spomínala, s Justinom vlastne ani nevieme, ako to medzi nami je. Keď nad tým teraz tak rozmýšľam, bude to prvá vec, o ktorej sa s ním porozprávam. Potrebujem vedieť či to, čo cítim ja, cíti podobne aj on. Ak nie, potom nemá nič iné zmysel…

,,Ako sa cítiš? Je to posledný koncert v tejto časti, tešíš sa, že si oddýchneš?” začula som otázku novinára, ktorý stál v backstage. Upratovala som v šatni pozostatky prezlečených kostýmov, naparovala ich a vešala na vešiaky na to určené.
Zjavne robil rozhovor s Justinom, nechcela som načúvať, ale cez pootvorené dvere sa to nedalo prepočuť.
,,Cítim sa skvelo. Byť znova s fanúšikmi je pre mňa zadosťučinením a som vďačný za všetku lásku a podporu, ktorú mi dávajú. A jasné, oddych potrebujem,” diplomaticky odpovedal.
Viac som nepočula, snažila som sa čím skôr dokončiť prácu, aby sme to mohli zabaliť.
,,Vedel som, že ťa tu nájdem,” chytil ma okolo pásu Justin a ja som sa poriadne preľakla.
,,Blázon, čo robíš? Niekto môže prísť,” protestovala som, no bola som rada, že som ho cítila tak blízko pri sebe.
,,Len som si prišiel po bozk a utekám do sprchy. Večer prídeš ku mne? Je to posledný koncert, ráno si môžeme dlhšie pospať,” žartoval Justin.
,,Takže mi konečne spravíš tie tvoje slávne raňajky?” otočila som sa tvárou k nemu a objala som ho rukami okolo krku.
,,Počkaj, počkaj, veď ty si už moje slávne raňajky jedla, nie?” pripomenul mi Justin to ráno pred pár mesiacmi, keď sme boli prvýkrát u neho doma a ja som po párty zaspala ako drevo.
,,Ale teraz to je iné,” protestovala som a hrala sa mu s vlasmi.
,,Beriem to teda ako súhlas a dnes ťa môžem čakať?” zašepkal mi do ucha a mne okamžite prebehli po chrbte zimomriavky.
,,Ešte si to rozmyslím,” prekrútila som očami.
,,Nerozmýšľaj dlho,” pobozkal ma a ja som sa nechala unášať pocitmi.
,,Asi si ma práve presvedčil,” vrátila som mu rýchly bozk na ústa a odtiahla sa od neho.
,,Už utekaj. Síce milujem tieto tvoje tajné prepady, ale nechcem riskovať,” zavelila som a horko-ťažko sa späť vratila k práci.
,,Idem Dickensová, ponáhľaj sa, dnes ťa čaká špeciálna noc,” žmurkol, naširoko sa usmial a stratil sa v zákulisí. Och, už teraz som z neho bola totálne roztopená.

Foto: Instagram

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Zora
Šéfredaktorka, ktorá sa stará o to, aby ste vždy mali tie najnovšie a najzaujímavejšie informácie. Miluje arašidové maslo, New York a kávu. Raz bude mať namiesto obývačky obrovskú knižnicu a záhradu plnú pivoniek. :)