Vzala som si drink a už sme sa stratili na parkete. Justina som si všimla ako sa najprv vybral k DJovi a už mu tam niečo mixoval. A zrazu som to počula – Kanye West – Stronger. Keď som zvrieskla a natešila sa, že mi hrajú obľúbenú tanečnú skladbu, pozrela som sa na Justina a ten mi len ústami naznačil – PRE TEBA.

Žmurkol a ja som do seba hodila zvyšok tequily a oddávala sa zábave na parkete. Zabávali sme sa aj spolu s Liz, Kendall a Hailey a sem tam som očkom pozrela na Justina. Vedela som, že sa pozerá, snažila som sa preto vyzerať čo najlepšie. Veď to poznáte, vrtila som zadkom troška viac ako obvykle, ale nie zas príliš.

Aj keď to bola privátna párty, bolo tu strašne veľa ľudí. Ako som tak tancovala a nevnímala nič dokola, cítila som, ako sa na mňa niekto lepí zozadu. Bolo mi jasné, že Justin to byť nemôže, kto teda? Otočila som sa a predo mnou stál cudzí chalan, síce celkom sympatický, ale zjavne posilnený alkoholom viac, ako bolo únosné.
Chytil ma za zadok ja som mu hneď odstrčila ruky a snažila sa ho nevnímať.
Nedalo sa, bol neodbitný.
,,Hej, daj mi pokoj, tancujem sama,” zakričala som na neho, nechápal totiž mojim náznakom nezáujmu. Neznamenalo to pre neho nič a lepil sa na mňa ešte viac. Bože, baby, kde ste teraz zmizli?
,,Daj zo mňa tie ruky preč,” kričala som po ňom, aj keď ma držal jednou rukou okolo pása a tou druhou sa snažil dostať pod šaty.
,,Bráško, nevidíš, že dáma nechce tancovať? Vypadni,” bol to Justin.
Môj záchranca, prišiel. Už som si myslela, že ma ten týpek niekde zatiahne a nezbavím sa ho.
,,Nestaraj sa Justin, ty máš každú, nechaj mi aspoň túto,” protestoval, avšak bolo vidieť, že sa s Justinom poznajú.
,,Jake, si ožratý, choď si dať domov sprchu a daj sa dokopy,” snažil sa mu milo dohovoriť.
,,Mám ťa dosť, nebudeš mi prikazovať čo mám robiť. Zasran,” Jake sa nedal a bol čím ďalej tým viac agresívnejší.
Justin sa postavil predo mňa a vyzeral ako odhodlaný rytier, ktorý chcel bojovať za svoju princeznú. Dobre, možno už preháňam, ale tak som sa cítila.
,,Poď Ivy,” vzal ma za ruku a cestou našiel Mikeyho, ktorému povedal, čo sa deje.
,,Kam ideme?” nechápavo som na neho pozerala.
,,Padáme odtiaľto,” v tom som sa však zastavila.
,,Ale čo ostatní?” spýtala som sa.
,,Chceš byť so mnou, alebo ostávaš?” a znova mi nastavil ruku.
Mohla som sa rozhodnúť. Zostať a riešiť, či ostatní majú nejaké podozrenie alebo ísť za svojím srdcom a byť túto noc s Justinom.
Po pár sekundách som mu ruku vložila do tej jeho a on sa usmial od ucha k uchu.
,,Mám chuť na špagety,” pošepkal mi do ucha a už sme kráčali smerom von a nasadli do jeho veĺkého SUVečka.

,,Ďakujem… ďakujem, že si prišiel a vzal si ma od toho chalana,” povedala som Justinovi, zatiaľ čo som sa vyzliekala z bundy.
,,Ale prosím ťa, vieš, že by som ťa s ním nenechal. Len tá predstava, že sa ťa dotýka niekto iný ako ja, ma úplne desí,” povedal a vzal odo mňa rifľovku.
,,Ozaj máš chuť na tie špagety?” spýtala som sa dúfajúc, že nepovie áno.
,,Alebo si ma sem len nalákal v domnienke, že spolu strávime celú noc?” dvihla som obočie.
Justin sa usmial a mykol plecami.
,,Ivy, ty tomu nerozumieš? Som z teba úplne hotový. Chcem byť s tebou a chcem byť s tebou stále. Neviem, čo sa to so mnou deje, ale v tvojej prítomnosti strácam kontrolu,” priblížil sa ku mne bližšie a ja som sa zrazu uhla a zamierila k minibaru.
,,Uhm, pekný hotel však? Dáš si niečo?” snažila som sa zahovoriť.
,,Ty si na návšteve u mňa, nemal by som byť ja ten, ktorý ťa niečím ponúkne?” oponoval.
,,Na to si nepotrpím,” usmiala som sa a vytiahla dva poháre, do ktorých som naliala whiskey, zjavne Justinovu obľúbenú, všimla som si, že ju pije často.
,,Prečo si taká nedostupná hm? Prečo ma v jednej chvíli bozkávaš ako keby to malo byť poslednýkrát, a v tej druhej sa odtiahneš a cúvneš o ďalšie štyri kroky vzad?” spýtal sa Justin, zatiaľ čo som si sadla na gauč a podala mu pohár.

,,Nie som nedostupná. Mám strach,” otvorene som odpovedala. Myslím, že bol správny čas, boli sme tam len my dvaja.
,,Strach z čoho? Zo mňa? Zo života, aký mám? Z bulvárnych titulkov? Z nedostatku súkromia?” začal vymenovávať a boli to presne tie veci, na ktoré som ani nepomyslela.
,,Strach z toho, že keď si ťa pripustím k telu ešte bližšie, totálne do toho spadnem. Strach z toho, že sa zamilujem tak veľmi, že ma to celú pohltí. Strach z toho, že nebudem vedieť zaspať bez tvojho úsmevu a strach z toho, že by som ťa potrebovala viac ako kyslík, ktorý teraz dýcham,” položila som pohár na stôl a sadla si k Justinovi bližšie.
,,Bojím sa, že nebudeš môj, že sa proste jedného dňa zbalíš a odídeš, že ti nebudem dosť dobrá, že to, čo momentálne cítime, je len akási túžba. Bojím sa, že tá túžba sa v tebe uspokojí a potom budem len Ivy, ktorá navrhla tvojím tanečníkom kostýmy. Rozumieš mi?” a pohladkala som ho po líci.
,,A milá slečna, cez to všetko, čoho sa bojíš, nenapadlo ti, spýtať sa ma, ako sa cítim ja? Ako si rovnako ja vyčítam, že pre teba nie som dosť dobrý? Že môžeš mať každého chlapa, ktorý ti ponúkne krásny, dlhý, pokojný a usadlý život?” pomrvil sa na gauči a sadol si tak, aby sme boli obaja rovnako oproti sebe.
Pri tej odpovedi som trocha zamrzla. Jasné, aj on má city. Chcem vedieť, ako to vidí on.

,,Ale kdeže, hlupáčik. Okúzlil si ma už hneď v prvej chvíli. Hneď ako sa rozleteli dvere a ty si vošiel do toho štúdia. Chvela som sa pri prvej tvojej správe, ktorú si mi poslal a bola som šťastím bez seba, keď som ťa uvidela v tom podniku, kde ste s chalanmi prišli na moju oslavu. Od prvého okamihu si bol pre mňa jedinou voľbou a teraz viem, že ani strach, ani pochybnosti mi nezabránia cítiť to, čo k tebe cítim,” pozerala som mu úpenlivo do očí a Justin sa len nádherne pousmial.
,,Si skvelá vieš to? Robíš zo mňa lepšieho človeka. Pri tebe som sám sebou,” pohár od whiskey položil rovnako na stôl a chytil moju tvár do dlaní. Pobozkal ma. Nádherne, precítene a romanticky. Práve v tejto chvíli som bola šťastná. Takto nám bolo najlepšie, keď sme boli spolu.

Po chvíli bozkávania sa mi Justin pozrel do očí a spýtal sa ma: ,,Veríš mi?” a svoje prsty preplietol vo vzduchu s tými mojimi.
,,Verím ti,” odpovedala som a vedela, čo príde. Obaja sme po tom tak nesmierne túžili, že bolo úplne zbytočné s tým bojovať. Justin si vyzliekol tričko, ja som stále sedela oproti nemu. Hladkala som po ho hrudi a končekami prstov som mu skúmala každý milimeter, ktorý predo mnou práve odhalil.
,,Chcem ťa Ivy, nechaj ma presvedčiť ťa, že si jediná, na ktorej záleží,” zahryzol si do spodnej pery a pozrel na mňa.
,,Sme blázni, ale práve preto sa mi páčiš,” usmiala som sa a nemohla som ďalej odolávať chuti z neho strhnúť aj ten zvyšok šiat čo na ňom ostal.
Justin ma chytil, ja som mu vyskočila do náručia a nohami som sa ho pevne držala okolo pása.
,,Vieš, že už sa ma nikdy nezbavíš?” spýtal sa.
,,S tým rátam,” a pobozkala som ho.

Keď ma Justin zvalil na posteľ a šibalsky mi rukou pomaly rozopínal džínsy, zatiaľ čo ma končekom nosa šteklil na krku, zazvonil telefón.
,,Nechceš to zdvihnúť?” povedala som po chvíli, aj keď som pevne verila, že to nezdvihne.
,,Možno by som mal, ale kto by mi volal, keď moja slečna je tu so mnou?” zavtipkoval a otrávene vzal telefón do ruky.
,,To je Ryan. Bože, ten je niekedy horší ako môj otec,” prevrátil očami a dvihol.
,,Bráško, ako to, že ty vždy presne vieš, kedy nemáš volať, a napriek tomu sa ti to vždy podarí?”
,,Kde si ty blázon? Nikomu nič nepovieš? Kde si sa vyparil?” stresoval Ryan, ktorý si však dosť neskoro uvedomil, že tam nie sme.
,,Ale čo si ako malý? Veď Mikey vie, že som sa vrátil na hotel. O čo ide?” pýtal sa zvedavý Justin, nevyzeralo to len na zdvorilostný telefonát.
,,Liz sa veľmi opila, nevieme nájsť Ivy a potrebujeme ju dostať do hotela. Ale je tak neskutočne tvrdohlavá, že s nikým z nás nechce ísť. Nikomu neverí a chce iba Ivy,” vysvetľuje zúfalý Ryan.

,,Čo sa deje?” pýtala som sa počas telefonátu a chytila som Justina za ruku. Ten mi len naznačil, aby som vydržala.
,,Fajn, o chvíľu sme tam.”
,,Takže ani nepopieraš, že je s tebou?” podpichoval Ryan.
,,Neprovokuj,” povedal Justin a vzápätí položil.

,,Liz sa opila a nechce ísť na hotel s nikým iným okrem teba. Musíme sa po ňu vrátiť,” vysvetľoval Justin, zatiaľ čo sa mi zaujato hral s vlasmi.
,,Preboha! To je trúbka, prečo mi nezavolala?” vyskočila som s polorozopnutými nohavicami z postele a v kabelke našla mobil s tak asi 50timi zmeškanými hovormi od Kendall, aj od samotnej Lisy.
,,Justin, musím sa po ňu vrátiť, uložiť ju a vziať k nám na hotel,” vysvetľovala som a zopínala si vlasy do gumičky. Justin sa na mňa bez slova pozeral.
,,Jasné, že sa musíš vrátiť, idem s tebou. Nenechám ťa samu,”
,,Neviem, či je to najlepší nápad, zvládnem to,”
,,Nehovorím, že to nezvládneš, ale, že ťa nenechám ísť samu,” a obliekol si tričko, ktoré si len pred pár minútami vyzliekol.

,,Dokončíme to nabudúce,” žmurkol na mňa.

Buď to bol zásah vyššej moci alebo mi chcel niekto tam hore niečo naznačiť a vlastne je dobré, že som sa s ním nevyspala. Ale, dá sa mu odolať? Dá sa jemu odolať? Zťažka som odfúkla, hodila na seba bundu a s pohľadom nadržanej šestnástky dodala: ,,Nabudúce…”

Foto: Twitter

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Zora
Šéfredaktorka, ktorá sa stará o to, aby ste vždy mali tie najnovšie a najzaujímavejšie informácie. Miluje arašidové maslo, New York a kávu. Raz bude mať namiesto obývačky obrovskú knižnicu a záhradu plnú pivoniek. :)