Odišla som do zákulisia, prvé kostýmy boli pripravené, ja som mala čas si aspoň vychutnať začiatok show. Dav bol neskutočný. Aj keď ich predskokani ako tak dostali do nálady, všetci sa tešili iba na Justina. Bolo to tu – pomaly sa spúšťal dole v obrovskej sklenenej kocke.

Justin bol vo vnútri a myslím, že to symbolizovalo jeho súčasný stav. Ako je chytený v priesvitnej kocke, kde ho všetci vidia a sledujú z každej strany. Pomocou fixky začal na steny konštrukcie písať slová ako nádej, láska či Mark My Words. Tak sa volala aj skladba, ktorú spieval ako prvú. Z celej show som mala zimomriavky a musela som uznať, že to mali vymyslené skvelo.

Tanečníci boli perfektní a ja som bola veľmi hrdá na Liz, ktorá tancovala a vyzerala priam božsky. Koncert prebehol bez väčších komplikácií, povedala by som skôr, že bez žiadnych. Fanúšikovia šaleli a mali prečo. Bola to vynikajúca šou a ja som sa cítila hrdo. Všetko sme zvládli, aj sa rýchlo prezliecť a vymeniť kostýmy, všetko sedelo, všetko klapalo. Bol to síce parádny zhon a nič podobné som ešte nezažila, ale veľmi ma to bavilo. Po dvojhodinovom koncerte sme sa skoro všetci presunuli do jedného miestneho podniku v Seattli, kde sme mali privátnu afterparty.

S Liz sme sa od seba nevedeli odtrhnúť, chválila som ju do nebies, tá si to patrične užívala.
,,Nevieš, kde je Justin?” kričala som Lize do ucha, nakoľko sme sa kvôli hlasnej hudbe skoro vôbec nepočuli.
,,Neviem, naposledy som ho videla pri bare, nebol s tebou?” pýtala sa Liz.
,,Nie, po koncerte som ho ešte nestretla,” mala som taký divný pocit, ani neviem prečo. Vždy som sa cítila čudne, keď som ho nemala pri sebe.
,,No ahooooj bejbyyy!!!! Počula som, že show bola skvelá, aj vďaka tebe. Ideme oslavovať nie?” z ničoho nič sa predo mnou objavila Kendall aj s Hailey a ja som nemohla viac vykríknuť od šťastia.
,,AAAAA!! Kendall! Ahoj! Čo tu robíš? Nikto mi nepovedal, že prídeš,” s otvorenými ústami som sa na ňu pozerala a hneď ju vrúcne objala.
,,Ahoj Ivy, môžeme začať odznova?” spýtala sa Hailey a podávala mi ruku. Nevedela som, čo mám od nej čakať, naposledy totiž nebola dvakrát príjemná. Nestihla som odpovedať a Hailey pokračovala.
,,Chcem sa ti ospravedlniť, nebola som veľmi priateľská, ale chcem to napraviť,” vyzerala, že ju to mrzí a ja som jej to, samozrejme, zožrala.

,,Ale jasné zlatko, to vôbec nevadí. Neospravedlňuj sa mi, teším sa, že si tu. Čo si dáte baby? Objednám nejaké drinky,” spýtala som sa a hneď zamierila k baru, čo najrýchlejšie objednať.
Kým som čakala na voľného barmana uvidela som Justina. Stál na opačnej strane a rozprával sa s nejakou babou. Nikdy predtým som ju nevidela, avšak bola mi povedomá. Vyzerali, že sa poznajú dlhšie, tá bloncka bola na ňom celý čas nalepená a Justin jej niečo šuškal do ucha. Popíjali spolu a bavili sa. Nechcela som to riešiť, avšak zabolelo ma to. Prečo za mnou neprišiel? Prečo ma nenašiel a teraz je tu s cudzou babou? Och Ivy, možno je to vzdialená sesternica alebo naozaj dobrá známa. Nebudem sa tam ani pozerať, bol to zvláštny pocit. Vzala som naše pitie a vrátila sa k dievčatám. Kendall a Hailey sa medzitým zoznámili s Lisou a keď som prišla k nim, všimli si, že som nejaká nesvoja.

,,Čo je Ivy? Deje sa niečo? Vyzeráš, ako by si videla ducha,” spýtala sa Kendall, no ja som nechcela odpovedať.
,,Nič, všetko je v pohode. Ideme si teda pripiť?” navrhla som.
,,Počkaj, musíme nájsť Justina, mal by tu byť nie?” povedala Hailey a začala sa otáčať po podniku, aby ho našla pohľadom.
,,Ten asi nepríde.” podotkla som a očami ukázala k baru kde stál s neznámou babou.
,,Ježíííš, tá tu čo robí?” povedala Hailey a prekrútila očami.
,,Počkaj, ty ju poznáš?” ihneď som sa spýtala.
,,Jasné, je to Sofia. Sofia Richie. Párkrát si s nami vyrazila, ale nikdy nejako poriadne nezapadla. Vždy chcela Justina len pre seba. Aj keď je to vraj v pohode baba, teda Jay to stále tvrdí, ale ja jej nejako neviem prísť na chuť,” rozprávala Hailey, ktorú zjavne nepotešil fakt, že Justin má spoločnosť.
,,Hailey má pravdu. Niečo mi na nej nesedí,” krútila nosom aj Kendall a ja som sa musela smiať. Boli rozkošné.

,,Tak si vypime a poďme zaloviť aj my nie?” navrhla som a baby sa ihneď chytili. Tak ako veľmi som sa chcela baviť, tak veľmi som stále myslela len na neho. Nevadí, chce to asi viac drinkov.
,,Dnes vyzeráš bohovsky! Nerozmýšľala si nad modelingom? S touto postavou, vlasmi a hollywoodskym úsmevom by ťa vzali všade,” lichotila mi Hailey a ja som sa určite červenala ako tá paprika.
,,Ale kdeže, ja som bola vždy na tej druhej strane. Baby ako vy, sú predurčené na modeling,” a vrátila som milú lichôtku.
Ako sme tak sedeli a popíjali, prišli k nám aj chalani, Nick, Alfredo a Ryan.
,,Kde máme našu hviezdu? Ivy, myslel som, že bude s tebou,” rýpol Ryan a mne bolo viac ako isté, že Justin mu niečo povedal.
,,Neviem, mám lepšiu spoločnosť,” a ukázala som na baby.
,,Ale no, ako lepšiu? To som vám ani trocha nechýbal?” otočila som sa a za mnou stál Justin.
Bol sám, s drinkom v ruke a šiltovkou na hlave. Hah, už ho tá malá žaba omrzela, teraz mu to dám pekne vyžrať. Pomyslela som si a usmiala sa na neho tým najkrajším úsmevom aký som mala v zálohe.
,,Kde si sa túlal?” spýtala sa Kendall, ktorá sa na Justina pozerala troška vyčítavým pohľadom.
,,Ja? Len som stretol pár známych, vieš, každý mi chcel povedať, aký bol koncert bohovský,” a zasmial sa.
,,Jasné, nafúkaný Bieber, takto ťa poznáme, ty trdlo,” buchla ho do brucha a obaja sa začali náramne smiať.
,,Čo tu teda robia tri najkrajšie ženy v tomto meste také samé?” a sadol si hneď vedľa mňa.
,,My nie sme samé, nevidíš, akú máme rozkošnú spoločnosť?” ozvala sa z ničoho nič Liz a ukázala na chalanov. Veď ona normálne žmurkla na Ryana! Kde sa to v tej ženskej berie, naposledy s ním nechcela ani na drink. Tak to budem musieť zistiť.
,,Ako sa ti to páčilo? Ale úprimne,” naklonil sa zrazu ku mne a obaja sme boli presne v komfortnej zóne toho druhého.
,,Ehm, čo ti poviem, celkom to ušlo,” a naširoko som sa usmiala.
,,Dickensová, neprestaneš?” a šťuchal ma za plece.
,,Mám byť ďalšia v poradí, ktorá ti povie, aký si bol skvelý?” aj keď som nechcela a nemala to v pláne, znela som trocha ako žiarlivá fúria.
,,A nechceš mi to povedať?” podpichoval a popritom popíjal z drinku.
,,Hej, decká! Čo si to tam šuškáte?” zapojila sa Hailey a zvedavosť jej nedala nespýtať sa.
,,Ale nič, len také hlúposti,” zahovoril a obrátil sa k Ryanovi, ktorý sa oddával družnej debate s Lisou.
Takže hlúposti hej? Stavím sa, že so Sofiou to hlúposti neboli. Ale to je jedno.

,,Ideme tancovať?” postavil sa Justin a začal sa dokonale vrtieť na mieste. Tie jeho tanečky skrátka stáli za to, darmo, presne vedel ako to má robiť, aby ste z neho boli úplne hotové.
,,Že váhaš,” ako prvá vyletela Lisa, ktorá držala Ryana za ruku a ťahala ho zo sebou.
Pridal sa aj Alfredo a Nick na mňa pozrel, či teda idem s nimi.
Bez váhania som prikývla, prišla som sa predsa baviť, aj keď v kútiku duše som myslela, že sa pridá aj Justin.
,,Eee, ty si sadni. Nikam nejdeš,” zastavila Justina Kendall a naznačila mu, že sa s ním chce rozprávať.
Nebolo mi veľmi jasné, o čo jej išlo, ale obaja zostali sedieť na mieste. Po chvíli tancovania som si potrebovala odskočiť na toaletu. Dorúžovala som si pery a vyšla trocha von, na čerstvý vzduch, že si nerušene zapálim.
V tom mi pípla sms – stretnime sa. Niekde, kde budeme sami. Vystúp výťahom až úplne hore, a schodmi sa dostaneš na strechu. Budem ťa čakať. J.

Musela som sa usmiať, ale najprv som dofajčila, a až tak sa vybrala hore. Predsa, keď chce, tak počká. Vyšla som až hore, vyzeralo to však, že na streche nikto nie je. To je ale malý špekulant, vyláka ma sem, ja hlupaňa prídem a on sa neukáže. Jasné, že sa neukáže.
V tom ma niekto chytil spoza chrbta za pás a položil hlavu na moje plece.
,,Takže hovoríš, že som celkom ušiel áno? Nechceš si to rozmyslieť?” stále ma pevne zvieral a ani trocha nepovolil.
,,Nie, nechcem. Celkom si ušiel a za tým si stojím. Teraz, tu a takto, sa mi páčiš ale oveľa viac,” posilnená pár pohármi šampanského som už nemala problém, povedať mu to narovinu.
,,Takže takto to je,” a otočil si ma tak, aby som sa mu pozerala priamo do očí.
,,Prečo si ma sem zavolal?” spýtala som sa.
,,Chcel som byť s tebou sám,” odpovedal bez váhania.
,,Ale prečo?”
,,Aby som mohol urobiť toto,” pritiahol si ma k sebe a vášnivo ma pobozkal.

Cítiť jeho pery na mojich bolo ako sen. Nechala som sa unášať hrou jeho jazyka a naše telá boli o seba nalepené sťa lepidlom. Hrala som sa mu s vlasmi a chcela som ho bozkávať stále viac a viac.

,,Ešte stále to celkom ujde?” náhle sa odo mňa odtiahol a spýtal sa.
,,Hmmm,” zamyslela som sa a prekrútila očami.
Justin sa usmial a jazykom mi okamžite vošiel do úst. Tak jemne, no zároveň tak vášnivo.
Nežne som ho uhryzla za dolnú peru a Justin v tom ticho vzdychol. Páčilo sa mu to.
,,Tak nie, si najlepší, veď to predsa dobre vieš,” tentokrát som sa odtiahla ja.
,,Chcel som to počuť od teba, na názore iných mi momentálne veľmi nezáleží,” a pokračoval v bozkávaní ucha.

To však nebol najlepší nápad, mňa to totiž dostávalo do totálnej extázy a to som si pri ňom nemohla dovoliť.
Otočila som sa mu znova chrbtom, no nepustil ma z náručia.
,,O čom si sa rozprával s Kendall?” zmenila som tému.
,,O tebe,” záhadne odpovedal a dobre vedel, že sa budem pýtať ďalej.
Náhle som sa mu otočila tvárou tvár a chcela som vedieť viac.
,,Počkaj, o mne?” začudovane som na neho pozrela.
Justin ma chytil okolo pása a milo sa na mňa usmial.
,,Chcela vedieť, aké mám s tebou úmysly.”
,,No počkaj, to neviem ani ja. Aké máš so mnou úmysly?” spýtala som pričom som ho stále držala okolo krku.
,,Najradšej by som ťa práve teraz odviedol niekde na opustený ostrov, kde by sme boli len my dvaja. Uvarila by si mi špagety a neskôr by sme sa dlho do noci rozprávali. A potom by som chcel zaspať v tvojom náručí a prebudiť ťa mojimi bozkami,” hovoril s tou najvážnejšou tvárou, akú som u neho videla.
,,Óóó, na tieto sladké rečičky balíš všetky Bieber?” oponovala som mu.
Čudujte sa mi alebo nie, skrátka som mu neverila. Neverila som, že by ku mne mohol niečo cítiť, a už vôbec nie za taký krátky čas. Možno to bolo mnou a mojou nedôverou v seba samu alebo tým, že skrátka, mohol mať každú. Prečo by si vybral mňa?

,,Aké máš so mnou úmysly ty? Dickensová? Prečo si vlastne tu?” spýtal sa zrazu on mňa a úplne ma tou otázkou odrovnal. Aké som mala úmysly? Prečo som tu? Cítim k nemu niečo? Áno, ale… Chcem mu to povedať? Chcem, aby vedel, že som pri ňom zraniteľná a že si neviem reálne predstaviť život, v ktorom by nebol aj on?
,,Chcem byť s tebou. Tu a teraz. Cítim sa pri tebe inak, kompletná,” a pozerali sme si do očí, bola som k nemu maximálne úprimná.
,,A samozrejme, chcem ti uvariť špagety,” dodala som s úsmevom.

,,Tak sme obaja na správnom mieste. Poď sem,” znova si ma pritiahol k sebe, chytil moju tvár do dlaní a pobozkal ma. Jakživ som nič podobné nezažila. Nikdy som sa tak necítila. Celá som sa chvela a mala pocit, že nič okolo neexistuje. Len my dvaja a táto chvíľa.
,,Mali by sme sa vrátiť, bude veľmi nenápadné, že sme sa takto obaja vytratili,” podotkla som po chvíli.
,,Prečo? Nebola si práve ty tá, ktorá mi hovorila, aby som neriešil, čo si ostatní myslia?” povedal.
,,Noooo, ale vieš, že toto je iné. Ešte ani my dvaja nevieme, čo to medzi nami je.”
,,Ja mám pocit, že teraz medzi nami nie je skoro vôbec nič,” a znova sa na mňa prilepil tak, že som ho doslova celého cítila na sebe.
,,Keď si to ujasníme my, potom v tom budú mať jasno aj ostatní,” otočila som sa a vytiahla z kabelky balík cigariet.
,,Neviem či budem schopný ťa len tak pozorovať bez toho, aby som ťa nepobozkal,” povedal Justin a sadol si na kamenný múrik hneď vedľa mňa.
Bez opýtania sa ponúkol cigaretou a už sme len tak pozerali na mesto pred sebou.
,,Bude to ťažké, avšak ty mi za to stojíš,” a chytil ma okolo pliec.
Opätovala som mu ešte jeden pohľad a spoločne sme sa vrátili späť.
Vo vnútri sa rozbehla poriadna párty a musím teda povedať, že som mala veľkú chuť tancovať a baviť sa.
,,No konečne! Kde ste sa túlali? Poďte sa baviť!” kričali na nás baby.

Foto: Twitter

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Zora
Šéfredaktorka, ktorá sa stará o to, aby ste vždy mali tie najnovšie a najzaujímavejšie informácie. Miluje arašidové maslo, New York a kávu. Raz bude mať namiesto obývačky obrovskú knižnicu a záhradu plnú pivoniek. :)