Obaja sme dýchali zrýchlene a cítila som ako mi nenormálne bije srdce. Akoby chcelo doslova vyskočiť. Keď sme sa prestali bozkávať jemne som sa od neho odtiahla, no stále som sa nevedela zhlboka nadýchnuť, len som vydychovala a obaja sme si pozerali do očí. Chytil mi tvár do dlaní a dal mi pusu na nos.

,,Chceš niečo počuť?“ spýtal sa.
Ja som neodpovedala, len ticho prikývla.
,,Vždy som to chcel urobiť. Len tak prísť k svojmu dievčaťu, pozrieť sa jej do očí a z ničoho nič ju pobozkať,“ a prameň vlasov mi zastrčil za ucho.
,,Teraz neviem či sa mám čudovať z faktu, že som tvoje dievča alebo z toho, že si ma iba využil, aby si to skúsil,“ úprimne, veľmi som ani nevnímala, čo hovoril.
Justin nehovoril nič, len na mňa pozeral a hral sa mi s vlasmi.
,,Mám strašnú chuť ťa bozkávať znova a znova. Bojím sa, že by som nebol schopný prestať,“ povedal.
,,Tak neprestávaj,“ vyhŕklo zo mňa ani som si to neuvedomila.
Bola som tak veľmi poháňaná chtíčom a opantaná endorfínmi, že som nechcela myslieť na následky. Justin vošiel do izby, zavrel dvere a pretočil kľúčom.

,,Ešte nevieš čo si práve spravila, Dickensová,“ šibalsky sa usmial a schmatol ma za pás.
Ukazovák som mu položila na ústa a naznačila mu tak, aby stíchol. Rukou som mu prehrabla vlasy. Vyzeral ako malý chlapec, avšak zároveň bol tak neuveriteľne sexy.
Pobozkali sme sa znova. Robil to tak úžasne, že len pri bozkoch som bola úplne v inom svete. Hral sa mi s vlasmi, dotýkal sa ma, hladil ma po ramene, jazykom mi pomaly vnikal do úst a naháňal ten môj. Mal veľmi hebké pery, až by som povedala, že ako pierko. Prestal ma bozkávať a naše čelá sa vzájomne o seba opreli.
,,Čo to robíme?“ pýtala som sa so zavretými očami.
,,Nepáči sa ti to?“ šepkal mi do ucha a bez akéhokoľvek ostychu mi začal najprv pomaly hrýzť ucho a neskôr prešiel plynulo aj na krk.
,,Ach!“ vzdychla som a už som nemohla predstierať, že sa mi to nepáči.

,,Pomaly sme sa presunuli k posteli a Justin dobre vedel, ako na to. Opatrne mi vyzliekol tričko a ja som mu rozopínala nohavice. To, čo nami oboma lomcovalo, bolo silnejšie, ako my. Justin sa zvalil na mňa, vyzliekol si tričko a zostal iba v spodnej bielizni. Pozeral mi do očí a ja som vedela, že s ním chcem splynúť.

Nebolo to však správne. Nie teraz a nie tu. Nie takto. Nie preto, že sme poháňaný chuťou a nie skutočnými citmi.
,,Justin nie, prestaň,“ odsunula som ho zo seba.
Neprotestoval, nebol násilnicky. Skôr vyzeral prekvapene.
,,Ivy, stalo sa niečo?“ pohladkal ma po líci a krku.
,,Nie takto, nie teraz. Nie je to správne,“ a otočila som sa mu chrbtom, zároveň som hneď siahla po tričku a začala sa obliekať.
Justin zostal ležať na posteli.
,,Neviem, čo to do mňa vošlo, veľmi ťa chcem Ivy,“ povedal, no neusmieval sa a vedela som, že si nerobí žarty.
,,To je v poriadku, avšak nie takto. Nepoznáš ma. Nevieš aká som. Nevieš či viem variť, nevieš, či by som sa vedela o teba postarať. Nevieš či mám rada západ alebo východ slnka, kam by som chcela ísť, nevieš, aký je môj obľúbený film, nevieš akú mám rada hudbu, nevieš ako reagujem, keď som smutná, nevieš čo robím, keď sa nudím, ani keď sa chcem baviť. Skrátka len chcem povedať, že sa s tebou nechcem vyspať len preto, aby to potom pre teba nič neznamenalo. Chcem, aby sme obaja vedeli, že to má zmysel. Rozumieš mi?“ snažila som sa mu to vysvetliť a sadla som si k nemu na roh postele.
,,Toto sa mi na tebe páči,“ posadil sa ku mne.
,,Čo?“ nerozumela som, kam tým mieril.
,,Že chceš, aby som o tebe vedel všetko, a že sa so mnou nevyspíš len preto, že som Justin Bieber.“
,,Aj keď sa celému svetu zdá, že ťa pozná, nepozná. Tak, ako ťa možno poznám z telky či rozhovorov, chcem ťa poznať, čo je v skutočne tu,“ a chytila som ho za hruď a ukázala mu na srdce.
,,Čomu vďačím, že si mi prišla do života?“ chytil ma za koleno.
,,Ešte nehovor hop,“ usmiala som sa.
,,Jááj, jasné. Ešte vlastne neviem, ako varíš,“ a zasmial sa.
,,Tak toto ešte oľutuješ,“ a skočila som na neho a začala som ho štekliť.

…………………………………………….

Dnes je ten deň. Dnes začína turné a ja som možno viac nervózna ako všetci ostatní. Liz je od rána preč, majú posledné pódiové skúšky. Keď som sa vrátila, hneď na mne videla, že sa niečo deje. Samozrejme, všetko som jej porozpŕavala. Od nášho prvého večera pri Hollywood nápise, až po to, čo sa stalo v tú noc, keď za mnou Justin prišiel do izby. So všetkou triezvou hlavou sme obe usúdili, že sa to nemalo stať. Že som sa nechala uniesť jeho šarmom, jeho osobnosťou a tým, čo predstavuje. Aj keď som sa snažila, nešlo to. nevedela som ho dostať z hlavy. Najhoršie však bolo, že ho teraz budem stretávať deň čo deň. Počuť ho noc čo noc a cestovať s ním po svete. Od môjho príchodu do New Yorku sme sa nevideli. Ani raz sme si nenapísali, ani nezavolali. Boli to už štyri dni a ja som len vedela, že dnes je turné. Že sa popoludní mám dostaviť do šatní tanečníkov a pomôcť im s prípravami. A že rovnako počas celého vystúpenia budem chystať outfity a pomáhať im s ich vymieňaním. Celý ten čas som sa snažila nejako zamestnať a nemyslieť na neho. Uvidíme, čo to bude večer. Avšak, s odhliadnutím od všetkého sa teším, bude to neskutočný pocit vidieť svoju prácu na jednom pódiu, vidieť Justinovu šou a vlastne sa teším aj tú afterku. Čo to splietam, áno, teším sa. Už aby to bolo.

Foto: Tumblr

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Zora
Šéfredaktorka, ktorá sa stará o to, aby ste vždy mali tie najnovšie a najzaujímavejšie informácie. Miluje arašidové maslo, New York a kávu. Raz bude mať namiesto obývačky obrovskú knižnicu a záhradu plnú pivoniek. :)