Zobudila som sa do krásneho slnečného rána. Recepciu som poprosila o raňajky do izby, všade rozvoniavala čerstvá káva. V inboxe som si našla správu od Liz aj od Cheryl a kopec emailov z redakcie. Pri pochrumkávaní toastu som sa pustila do práce, chcela som totiž všetko stihnúť tak, aby som si užila denné Los Angeles.

Videla som Justina online na Whatsappe, chcela so mu aj niečo napísať, avšak, sama som nevedela čo.
,,croak“ (v angličtine slovo označujúce zvuk, ktorý vydáva žaba)
Už včera sme sa naťahovali na tom, že ja som vlastne kvákajúca žaba, ktorá zje na jedno posedenie obrovský hamburger a on je neohrozený medveď, ktorý prepláva zimnými vodami severnej Ameriky. Nakoniec som ale oponovala a povedala, že on je určite malá neposedná opica. (v súvislosti s tým, ako mi vyliezol do izby, hah) Chápete? Totálne hlúposti. A preto mi s ním bolo tak dobre.
,,whoop“ (to je zas zvuk označujúci malú opičku)
,,ako si sa vyspala?“ v okamihu napísal.
,,veľmi dobre“ odpísala som.
,,čo dnes podnikneme?“ ihneď sa spýtal, zdalo sa, že ani nepočíta s tým, že by som mohla mať iný plán.
,,neviem ako ty, ale ja sa chcem pozriet do Beverly Hills. Asi by nebolo najrozumnejsie aby sme sa spolu nejako extra ukazovali,“ usúdila som.
,,urob si pekny den so Cheryl a vecer ta cakam u mna. Pridu aj chalani, predstavim ta par dalsim priatelom. Nieco dobre zjeme a mozno skocime niekam tancovat hm? Beries?“ Bolo to od neho milé. Celý čas, čo som bola v LA sa staral a nenechal ma iba tak.
,,Vidíme sa. Croak.“ napísala som a odložila mobil, nakoľko sa zasa zabavím na pár ďalších hodín a nespravím nič.

Samozrejme, to aj tak dopadlo. Zastavil sa u mňa Nick, s ktorým sme dokončili Justinove návrhy oblečenia na koncert, vytvorili sme tak asi dvadsať ďalších outfitov a všetko prekopali do väčších detailov. Nebola som smutná z toho, že som sa nedostala do mesta, chcela som hlavne dokončiť prácu. Preto som tu, a preto som prišla. Pracovať a nie sa zabávať, aj keď ma to veľmi lákalo.
,,Ideš rovno so mnou k Justinovi?“ pýtal sa Nick.
,,Ak ma teda počkáš, kým sa nachystám tak to bude super,“ a rýchlo som si začala pripravovať veci. V kúpeľni som sa rýchlo prezliekla, dala si trocha makeupu a rúž a nahodila sa do obľúbenej košele a nohavíc s vysokým sedom.
,,Práve mi píše Justin. Už nás čaká, je tam aj Hailey a Kendall. To bude poriadna párty ako ich poznám. Keď sa títo traja stretnú, máme problém udržať dom pokope,“ smial sa Nick.

Hneď som si pomyslela – Kendall a Hailey????? Preboha. Čo tam ja budem medzi nimi robiť? Oni sa dobre poznajú a ja tam budem ako kôl v plote, piate koleso na voze.
,,A myslíš, že je dobrý nápad, aby som šla aj ja?“ nesmelo som vykukla z kúpeľne.
,,Ale jasnéé, Justin si ťa veľmi obľúbil, to musíš vidieť predsa aj sama. Bude to pecka,“ vravel natešený Nick.

No, mne sa to veľmi nezdalo. Aj keď si pamätám obe baby, aj Hailey aj Kendall sme mali v Teen Vogue, boli príjemné, milé a už vtedy som si povedala, že sú fakt skvelé. Dokonca som sa s Kendall aj trocha rozprávala, ale iste si ma nebude pamätať. Navyše, neviem, či je dobrý nápad tam ísť, neviem či to nebude celé trapas. Neviem, ako sa mám správať. Och Ivy, znova si v tom až po uši.

S Nickom sme dorazili k Justinovi. Celý dom bol rozsvietený, vyzeralo to, že je tam viac ľudí, ako som čakala. Neviem prečo, od začiatku som z toho nemala dobrý pocit. Vošli sme dovnútra, Justin nás privítal hneď vo dverách.
,,Bráško, už som si myslel, že si mi s ňou zdrhol,“ podal si s Nickom ruky a objali sa.
,,Ahoj, vďaka za pozvanie, avšak toto nevyzerá ako obyčajná večera, skôr ako poriadna párty,“ vravela som kým sme sa zvítavali a pobozkali sa na obe líca. Och bože, ako nádherne voňal. Nevedela som na tú vôňu prestať myslieť.
,,Ale kdeže, to je obyčajná večera s priateľmi,“ vzal mi veci a ukázal rukou na znamenie, že mám prednosť. Aj keď som vykročila prvá, v sekunde som sa otočila a schytila ho za ruku.
,,Myslím, že by som tu nemala byť. Sú tu tvoji priatelia, nechcem vám to pokaziť. Nikoho tu nepoznám a neviem či je vhodné, aby som tu bola,“ povedala som mu úprimne hneď na začiatku.
,,Ivy, čo to trepeš?“ tváril sa nechápavo, ale zároveň sa usmieval.
,,Jasné, že je vhodné, aby si tu bola. Si moja kamoška, a aj keď sa nepoznáme dlho, cítim, že toho máme oveľa viac spoločného. Chcem, aby si zostala. Uvidíš keď všetkých spoznáš, že sú úplne v pohode a nikomu neprekáža, že si tu. Navyše, je to môj dom a ja ťa tu chcem,“ zastrčil mi vlasy za uši a jemne ma pohladkal po líci.
Len som sa usmiala a nepovedala nič. Justin ma chytil okolo krku a viedol ma za ostatnými, ktorí boli rovnomerne roztrúsení po celej obývačke, terase aj pri bazéne.

Z ľudí čo som poznala som ihneď zaregistrovala utešenú Arianu Grande, ktorá sa práve s bratom bavila o niečom veľmi zábavnom, súdiac z ich výrazov.
Bol tam Alfredo, Scooter aj Jeremy. Spoznala som aj jedného tanečníka, Davida, s ktorým som telefonovala a cez Facetime sme si dohadovali kostýmové skúšky. Nick sa už zvítaval s Kendall a pohľadom som hľadala aj Hailey, tú som ale nevidela. Chýbal mi tu aj Ryan, ale možno sa tiež iba niekde zašíva.
,,Heeeej, chcem vám všetkým predstaviť Ivy – našu kreatívnu riaditeľku kostýmov, ktorá sa postará o to, aby bolo Purpose jedna veľká pecka,” zdvihol pohár s pivom a ostatní začali tlieskať a kričať: ,,Vitaaj Ivy!!! Whouuuuouuuu“

Bol to fajn pocit, hneď zo mňa opadli všetky nervy a pochopila som, že Justin má pravdu. Nemám mať prečo obavy, rada spoznám jeho priateľov.
Justin na mňa žmurkol a stratil sa medzi ostatnými. Fajn. Čo teraz. Presne tohto som sa bála. Tak ale, snáď natrafím na Scootera alebo Alfreda. Vyšla som na terasu, videla som tam veľký stôl s červenými kelímkami a pipou na pivo. Načapovala som si a od smädu si dala pár hltov. Bolo skvelé.

,,Ahoj, ja som Kendall, rada ťa spoznávam. Justin nám ukazoval tvoju prácu, je to výborné,“ zastavila sa pri mne Kendall, podala mi ruku a objala ma.
,,Ahoj, teší ma. Rada ťa znova stretávam, pravdepodobne si však nespomínaš,“ usmiala som sa a odpila si ďalší hlt.
,,Pripomeň mi,“ a prižmúrila oči na znak toho, že urputne premýšľa.
,,Leto 2015, editoriál v Teen Vogue, rozprávali sme sa na chodbe. Viac indícií ti nemôžem dať,“ zasmiala som sa.
,,Jasnéééé! A vedela som, že mi to meno niečo hovorí. Spomínam si. Tak som rada, že sa znova stretávame. Na zdravie!“ a štrngla si so mnou.

,,Heeej, čo vy tu? Samé dve? Najdôležitejšie ženy v mojom živote,“ zasmial sa a obe nás chytil okolo krku tak, že bol medzi nami uprostred.
,,Že najdôležitejšie! Ivy, nepočúvaj ho. To vraví každej,“ vtipkovala Kendall.
,,Kenny, chceš mi zlomiť srdce? Nerob to,“ a začal predstierať, že dostal infarkt. Mali ste to vidieť, mimoriadne vtipné divadlo, kedy sa zvalil na zem a predstieral, že nemôže dýchať.

,,Trúba, prestaň. Ešte tú babu úplne odplašíš. Poď Ivy, ideme na tequilu,“ schytila ma Kendall pod pazuchu a mierili sme do obývačky.
,,Nenechávajte ma tu, aach,“ a vydýchol.
Smiali sme sa celou cestou, Justin si to musel všimnúť. A presne o to mu išlo, rozosmiať nás. Nevedela som, či Kendall prišla sama, alebo ju niekto poslal, aby som sa necítila zvláštne, ale bola skutočne veľmi zlatá.
Po pár tequilách sme začali baviť ako staré známe, ktoré sa poznajú roky.
,,No fajn, a teraz vážne. Povedz mi, mala si s ním niečo?“ otvorene som sa spýtala a nalievala ďalší pohárik. Zjavne som už bola dosť posilnená omamným drinkom.
,,Ale kdeže. Aj keď úprimne, Jay je skvelý. Je to úžasný chalan a milujem ho. Ale vždy k nemu budem cítiť len obrovskú náklonnosť a vďaku za to všetko, čo pre mňa robí. Je ako môj starší bráško,“ otvorila sa Kendall, ktorá zdvihla citrón a naznačila, že si znova pripíjame.

Foto: Twitter

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Zora
Šéfredaktorka, ktorá sa stará o to, aby ste vždy mali tie najnovšie a najzaujímavejšie informácie. Miluje arašidové maslo, New York a kávu. Raz bude mať namiesto obývačky obrovskú knižnicu a záhradu plnú pivoniek. :)