Chlapci z One Direction ďakujú zrodeniu ich slávy vďaka súťaži X Factor, no zrejme nikto z nich nečakal, kam tento nečakaný megaúspech speje. Po dlhej ceste vzostupu k popularite sa postupne začali 1D rozpadať a nám, verným fanúšičkám, ostali len oči pre plač. S odstupom času sa ale jeden z členov skupiny, Liam Payne, rozhovoril o krutej realite, ktorá ich donútila k ráznym rozhodnutiam a nebude sa ti čítať ľahko!

 

Realita

Spevák poskytol rozhovor pre magazín The Sun, kde povedal: „Ísť na pódium, nahodiť ten šťastný úsmev a spievať pesničky, bolo úprimne povedané, ako nahodiť jeden z kostýmov a pretvarovať sa, zatiaľ čo nikto nevidí, čo sa ukrýva pod maskou. Bohužiaľ, som ja sám prechádzal ťažkým obdobím a položilo ma to viac než sa dalo čakať.“ Ťažké slová narážajú na psychické problémy, ktorými si 24-ročný spevák prechádzal.

Liam Payne pravda o One Direction

Aj zlé je na niečo dobré

V nepríjemnom období sa Liam totiž rozchádzal s vtedajšou láskou Sophiou Smith, čo ho donútilo prehodnotiť priority a zotrvanie v šoubiznise. V súčasnosti sa ale zdá, že rozhodnutia, ktoré neboli ľahké, predsa len vypálili pozitívne. Liam je otcom a po boku má o 10-rokov staršiu partnerku, speváčku Cheryl Cole.

pravda o One Direction

One Direction predstierali

One Direction v zakulisi

Zdroj: metro.co.uk | Foto: Instagram

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Lumi
Študentka medicíny a príležitostná bloggerka, čo nedá dopustiť na dobrú hudbu. Vždy ju bavilo písanie a hľadala spôsob ako ho využiť a podeliť sa o to so svetom. Teraz využíva svoje vedomosti z oblasti zdravia ale prináša hlavne info zo sveta showbiznisu, krásy a módy, ktoré ju bavia.