Sima je späť aj so svojím druhým štúdiovým albumom a prvotinou z neho, skladbou “Dýchaj”. Pieseň určená všetkým babám, ktoré si neveria, získala brutálne ohlasy a ihneď sa dostala medzi YouTube Trendy. 

Okrem známej fitnessky Olívie Čambalovej sa do klipu dostalo množstvo zaujímavých dievčat, našej pozornosti ale neušla Lenka Horníková z desiatej série reality show Farma. Ako sa tam dostala? Ako si užila natáčanie? A čo hovorí na samotný videoklip? Spýtali sme sa to priamo jej 🙂

Ako sa k Sime vlastne dostala?

“Prvý impulz bol, samozrejme, od Simy, hľadala “zaujímavé” dievčatá, ktoré sa niečím líšia, a tak som neváhala a prihlásila sa,” povedala nám Lenka. Ďalej tvrdí, že je šťastná, že si Sima z toľkých uchádzačiek vybrala práve ju.

Lenka má speváčku veľmi rada a jej klipy jej boli vždy sympatické a považuje ich za krásne. Najmä tie s posolstvom pre ženy, akým video “Dýchaj” nepochybne je. Natáčanie si podľa vlastných slov veľmi užila a Sima vraj bola neskutočne milá. “Keď som prišla na miesto natáčania, bola som úplne šťastná, že vidím toľko ženských tvárí a národností, typov. Bolo to nádherné,” tvrdí bývalá farmárka.

Foto/Video: YouTube | Zdroj: topgirl.skZora
Šéfredaktorka, ktorá sa stará o to, aby ste vždy mali tie najnovšie a najzaujímavejšie informácie. Miluje arašidové maslo, New York a kávu. Raz bude mať namiesto obývačky obrovskú knižnicu a záhradu plnú pivoniek. :)