Zuzka Kraváriková sa doslova zo dňa na deň stala populárnou slovenskou celebritkou, ktorú obdivujú mladšie aj staršie ročníky. Úloha drzej Dorotky jej mimoriadne pristala, aj keď ona sama tvrdí, že v súkromí je úplne iná. 

Úloha v obľúbenom seriály Oteckovia prišla ako blesk z jasného neba a z neznámej dievčiny sa razom stala populárna tínedžerka. Sama hovorí, že je úplne iná ako jej seriálové alterego a v reálnom živote by si nikdy nedovolila byť taká drzá a špekulantská.

V seriáli žije iba s otcom, no v skutočnom živote je to práve naopak. Pre cas.sk exkluzívne potvrdila Zuzkina mama,  že s ocinom sa nestretáva. “Som rozvedená už dlhý čas, respektíve odvtedy, ako prišla Zuzka na svet. A s otcom nie sú v žiadnom kontakte,“ priznáva pani Eva.

„Nestretávam sa s otcom a ani mi, myslím, nechýba…“ pokračuje herečka. Obrovskú podporu ale cíti od brata a mamy, čiže otcovská ruka jej v domácnosti až tak nechýba.

Foto: Instagram | Zdroj: cas.sk | Video: YouTubeZora
Šéfredaktorka, ktorá sa stará o to, aby ste vždy mali tie najnovšie a najzaujímavejšie informácie. Miluje arašidové maslo, New York a kávu. Raz bude mať namiesto obývačky obrovskú knižnicu a záhradu plnú pivoniek. :)