Uplynulo neskutočných 11 rokov, odkedy sa na pódium SuperStar postavila sebavedomá tanečníčka. Dominika Mirgová upútala ihneď, fanúšikovskú základňu si však budovala postupne. Dnes je z nej jedna z obľúbených slovenských speváčok a my sme veľmi rady, že aj napriek materským povinnostiam na spev nezanevrela.

Domča sa dlhé roky hľadala, vyskúšala niekoľko hudobných štýlov, účesov, lookov aj kostýmov, až nakoniec našla samu seba. Okrem vlastnej tvorby má na svedomí aj niekoľko spoluprác, tá najnovšia je s Jánom Bendigom.

Mamina na polovičný úväzok sa s fanúšikmi podelila o nové fotky z pripravovaného videoklipu a nám doslova spadla sánka. Kráska vyzerá ako princezná z rozprávky a celá jej premena je súčasťou vizuálu k piesni.

“Princess.. Zahrala som si hlavnú úlohu v pripravovanom videoklipe TANCUJ od Jana Bendiga. Toto sú jedny zo 4 šiat, ktoré som v klipe prestriedala + ešte jeden outfit, ale ten nesmiem prezradiť. No bude to pikantné, a zároveň krásne,” priznala na Instagrame. Ááá, nevieme sa dočkať ♥

Foto/Zdroj: Instagram

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Zora
Šéfredaktorka, ktorá sa stará o to, aby ste vždy mali tie najnovšie a najzaujímavejšie informácie. Miluje arašidové maslo, New York a kávu. Raz bude mať namiesto obývačky obrovskú knižnicu a záhradu plnú pivoniek. :)