Po tom, čo vyšlo najavo tehotenstvo Kylie Jenner, Justin prekvapil všetkých svojich fanúšikov tým, že sa svojej kamoške zdôveril, že by chcel byť otcom tiež. Dočkáme sa malého Justina juniora?

Spevák je dobrý kamarát mladej modelky, ktorá očakáva malú princezničku. Zdá sa, že práve Justin je jej veľkou oporou a tehotenstvo s ňou veľmi prežíva. Tiež by chcel mať svoje dieťa, je pripravený úplne na všetko, dokonca aj na špinavé plienky a dom plný detského plaču, uviedol zdroj časopis “Life&Style”.

Blondiak je veľký brat svojich dvoch mladších súrodencov, brata Jaxona (7) a sestričky Jazmyn (9). Je pre nich veľkým vzorom, rád sa o nich stará a vždy má úsmev na tvári ak spolu môžu tráviť čas.

Justin má len 23 rokov, no dal si život do poriadku a usporiadal si myšlienky v hlave. Jedného krásneho dňa si chce aj on založiť rodinu a byť očarujúcim tatinom. Na zozname vecí, ktoré sú preňho prvoradé, je práve dieťa na priečke číslo jeden! Kedy to bude je otázne. Samozrejme, nevieme sa dočkať oznámenia príchodu malého Biebera.

Foto: Instagram

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.