Tak ako na každom koncerte, aj na tom v Prahe si Justin k sebe na pódium prizval mladých tanečníkov. Na skladbu “Children” si tak mohli splniť sen a tancovať s ním počas jeho veľkej show. Jedna z dievčat bola mladá Veronika z Košíc. 

Veronika Tomčová má 12 rokov a študuje na osemročnom gymnáziu v Košiciach. Už teraz má vo svojej budúcnosti jasno, chce byť uznávaná tanečnica. Jej sen sa aspoň na chvíľu splnil, keď mala možnosť vystúpiť s kanadskou hviezdou na pódiu počas jeho koncertu v Prahe.

Tak ako jej rovesníci aj ona sa zapojila do internetovej výzvy, kde Justin Bieber hľadal detských tanečníkov na svoje koncerty. Išlo o ľubovoľný freestyle aj o presne danú choreografiu, ktorú si potom zatancoval s nimi. Ľudia za videá hlasovali a s pomocou choreografa Nicka DeMoura vybrali tých NAJ. Medzi nimi bola aj Veronika, ktorá pár dní pred koncertom nemohla ani spať. Ako ale sama priznáva, vstupom na pódium všetka tréma opadla a splnil sa jej najväčší sen.

,,Rozplakala som sa a v noci som ani nevedela spať… Cestou na koncert som bola trochu nervózna, no zároveň aj natešená. Keď sme už dorazili, tak zo mňa tréma opadla. Keď ma objal, skoro som odpadla.” priznáva Veronika. My sme radi, že aj slovenské deti dostali šancu, posúďte samé. Veronike to išlo úžasne. 🙂

Zdroj: korzar.sme.sk | Foto/Video: YouTube