Je to už dlhšie, čo sa Xenia objavila vo videoklipe “What Do You Mean” od Justina Biebera. Avšak až nedávno prehovorila o tom, aké hrôzy ju čakali. Keby vedela, aké odporné dokážu byť fanynky, asi by do toho už nikdy nešla. 

Moldavská hviezda Xenia Deli, ktorá sa pred pár rokmi presťahovala do Kalifornie, kde začala modelingovú kariéru, sa napriek varovaniam objavila vo videoklipe kanadského miláčika dievčat. Pýtaš sa, prečo varovaniam? Pretože všetky baby, ktoré sa ocitnú v jeho blízkosti, tak všetky zasiahne hnev jeho fanyniek.

,,Skutočne ma veľmi otravovali, keď som čítala ich nenávistné komentáre, rozhodla som sa ich zablokovať, avšak nikdy sa mi nepodarilo zablokovať všetky.” priznala pre Teen Vogue. ,,A to nebolo všetko. Vyhrážali sa mi, poškodili mi auto a zasahovali do môjho súkromia.” pokračuje modelka. Ako sama tvrdí, ak by vedela, čo všetko sa bude diať, nešla by do toho znova.

bieber jo don-tou

Foto: Instagram, Twitter, giphy.com

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Ivet
Šéfredaktorka, ktorá sa stará o to, aby ste vždy mali tie najnovšie a najzaujímavejšie informácie. Miluje arašidové maslo, New York a kávu. Raz bude mať namiesto obývačky obrovskú knižnicu a záhradu plnú pivoniek. :)