Po internete koluje nespočetné množstvo všelijakých nápaditých, zaujímavých a aj bežných videonávodov, ako si pripraviť rôzne pochúťky od výmyslu sveta. Každý jedinec sa túži odlíšiť od drvivej väčšiny, no tejto dievčine menom Kate Murdoch, sa to podarilo na jednotku. Keď uvidíš jej diela, pochopíš!

Sociálne siete poskytujú obyčajným ľuďom priestor na zviditeľnenie, a preto sa mnoho z nich svojím talentom chváli na vlastných kanáloch či profiloch. Okrem make-up umelcov sa pomaly dostávajú do popredia aj jedinci, ktorí našli vášeň vo varení alebo pečení.

K týmto milovníkom sa zaradila aj Kate Murdoch, ktorá sa rozhodla, že chce spomedzi ostatných vyčnievať, a tak priniesla úplne nový koncept. Toto nadané žieňa sa totižto rozhodlo natáčať minimalistické tutoriály. Pýtaš sa, čo to znamená? Kate zásadne využíva len mikroveci!

Varí v drobných hrncoch na malom šporáku, v ktorom býva schovaná sviečka. Pracuje s mini ingredienciami, z ktorých vytvára mikropokrmy od sladkých pochúťok cez polievky až po mäsité jedlá. Jej unikátna myšlienka zožala úspech a na sociálnych sieťach má kopu fanúšikov. Len na Instagrame, kde ju môžeš nájsť pod názvom Tiny Kitchen, je vyše 1,5 milióna nadšencov, ktorí sledujú jej originálnu tvorbu.

Mini porcia obľúbenej pochúťky Japoncov – polievka Ramen

Fanúšikovia pizze by si prišli na svoje

Ani lasagne jej nerobili žiaden problém

Svadobčania by neohrnuli nosom nad touto dvojposchodovou tortou

Happy Meal? Aj ten má v repertoári!

Foto | Video: YouTube

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.