Dvaja študenti univerzity vo Wisconsine sa dlhýýýý čas snažili nájsť lásku na ozaj beznádejnom mieste – na Snapchate. Párik cudzincov pravidelne postoval verejné videá, kde sa snažili nájsť jeden druhého. Postavili tak na nohy celú školu a každý im chcel pomôcť. 

Všetko sa to začalo, keď dievča náhodou uvidelo mladého chalana v drese Vikingov. Povedala si, že ho musí nájsť za každú cenu. ,,Hej ty, myslím to vážne, milujem ťa. Nájdi si ma,” a nahrala prvý príspevok.

Spustila tak vlnu videí, kde si navzájom vyznávali lásku. Musí to byť teda poriadne veľká škola ak sa nevedeli spojiť. Zaľúbencov podporovali aj ostatní a na istý čas sa stali doslova ikonou toho, čo romantika v praxi znamená. Pozri si video, v ktorom je zachytená celá lovestory – od prvého videa až po romantický koniec.

Foto/Video: YouTubeZora
Šéfredaktorka, ktorá sa stará o to, aby ste vždy mali tie najnovšie a najzaujímavejšie informácie. Miluje arašidové maslo, New York a kávu. Raz bude mať namiesto obývačky obrovskú knižnicu a záhradu plnú pivoniek. :)